Foruma Hoşgeldiniz, Birbirimizi tanıyalım :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. El Fuego
        Like  

.

User deleted

1995 yılından beri Motorola kullanıyorum. İlk cihazım International 8200 ve sırasıyla; 8700, StarTac 130, Accompli A008, C336, C 350, MPx200 ( kullanımda), MPx220 (4 cihaz), V3, V3x, E2, E6, (2 kez), E8. Sadece MPx200 duruyor ve yeni bir cihaz almam gerek. CT olmalı mutlaka. Asıl ilgi alanım WM. ROM editiyle ve tema işleriyle ilgili sayılmam. Sürü psikolojisine tabi değilim. Motorola bu işin duayeni olmakla birlikte, bu geriden takip etme olayını çözebilmiş değilim. Board, işlemci, kullanılan malzeme ve ekran kalitesi her zaman üst düzeydeliği ve kompakt cihazlar konusundaki uzmanlığı ve donanıma kattığı zenginliklerin anlatılamayışı yüzünden az satılaması beni hiç ilgilendirmedi. İnsanların polikarbon kaplaması bile olmayan dandik mika kaplı ve şatafatlı, iri kasalı telefon ve anlamsız megapiksel takıntılarıyla birbiriyle yarıştığı dönemlerde, GPS li tellefonları getirtmeyen ve titanyum alaşımlı, düşük SAR lı telefonların insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini anlatmayan, Cem Uzan gibi bir çakala teslim olan idari zaafiyetlerin çökertemediği bir güç olan, dünya devi Motorola kullanıcılarının bir arada olması beniçok mutlu ediyor. Sinan'ın emeği yadsınamaz elbette. Daha önceki birlikteliğimizi sağlayan ve üyelerinin ciddi kısmında zeka seviyesinin düşük ve basit fanatizmin kucağından kalkamayı beceremeyen sürüden kurtulup, kendimize yeni bir paylaşım alanı açtığı için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum...

Edited by El Fuego - 27/9/2009, 19:25

.
210 replies since 21/7/2009, 11:54   2602 views
  Share  
.