Teknik Servis bölümüne hoşgeldiniz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Eflatun
        Like  

.

User deleted

Bu standart ama farklı olmaz. bir cep telefoncuda görebilirsin onlarda var dediğim gibi eğer bulunduğun bölgede bulamazsan ben sana yollarım 10 tl bişey hediyem olsun.

.
  2. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Yok abi allah razı olsun boşuna masraf etme düşünmem yeter ben hallederim bi şekilde satılan bir site bulsam sipariş ederim ben

.
  3. Eflatun
        Like  

.

User deleted

Fark etmez kardeş yeterki işin görülsün aleti görmek istersen gitti gidiyora bak orda bu tür şeyler zibille yalnız meraklıysan set olarak al derim bu t serisi devam ediyor galiba ama tam bilgi olarak sinana sor

.
  4. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Takımına ihtiyacım yok abi E1 in kapaklarını açsın yeter arka kapagına çok farklı şeyler yapacam 2 tane hoparlor ıcın sonra telefonu boyatacam çok değişik birşey yapacam :)

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Evet set olarak alman çok daha mantıklı çünkü her zaman lazım olabilir, bazı telefonlarda T5'de gerekebiliyor. ama sana lazım değil E1 için sadece T6 yeterli. Trabzonda kolaylıkla bulunacağını düşünüyorum.

Genede set al, bulunsun :)

.
  6. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

http://siberstok.com/stanley-1-65-620-cush...avida-t6-80-mm/

Buraya bi bakar mısın Sinan acaba bu mudur buysa sipariş verecem kargoyla beraber 8 tl diyelim :)

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

2.5 kendisi 5 kargosu, çok güzel :) T6 standart tornavida bu,alabilirsin.

.
  8. Eflatun
        Like  

.

User deleted

kardeş sohbet kutusuna link verdim burayada yazayım adam seti 9.90 satıyor bir bak istersen
    http://urun.gittigidiyor.com/CEP-TELEFONU-...0QQidZZ32867867

.
  9. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim ikinizide

.
  10. lara_croft_fan
        Like  

.

User deleted

ya motorla z6m kafayı yedi ya aşağı basıyorm geri çıkıyor sola basıyorum geri çıkıyor napacam? türkiyede yaptırack motorola servis bilen var mı?

.
  11. isyankarhac
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar motorola e2 ekran lazım nerden nasıl bulurum yada satan arkadaşım varsa gorüşelim 05423516015

.
  12. mimali
        Like  

.

User deleted

RAZR V6 telefonun rehber tuşuna basınca tüm rehber kaymaya başladı. Önce tuş takılı kaldı zannettim ancak sonra farkettim kitelefondaki açma kapama haricinde hiçbir tuş çalışmıyor. Sadece motorola phone tools ile pc den arayıp konuşabiliyorum. Bunun haricinde gelen aramaları bile cevaplayamıyorum. Açılışta ikili ve üçlü tuş kombinasyonlarını denedim ama birşey değişmedi. Ne yapmam gerekiyor acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

.
  13. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mimali @ 23/5/2012, 17:57) 
    RAZR V6 telefonun rehber tuşuna basınca tüm rehber kaymaya başladı. Önce tuş takılı kaldı zannettim ancak sonra farkettim kitelefondaki açma kapama haricinde hiçbir tuş çalışmıyor. Sadece motorola phone tools ile pc den arayıp konuşabiliyorum. Bunun haricinde gelen aramaları bile cevaplayamıyorum. Açılışta ikili ve üçlü tuş kombinasyonlarını denedim ama birşey değişmedi. Ne yapmam gerekiyor acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

flex'iniz bozulmuş olabilir, bu birincisi.
    ikinic olarak da yedek alabiliyorsanız yedeğinizi alın, pilinizi tam olarak doldurun ve orijinal firmware ile flashlayın.
    sorun düzelecektir (büyük ihtimalle).

aynı sorunu benim telefonumda da yapti, flex kablosunu değiştirdik ama sorun geçmedi.
    sonra maxx V6'nın R26111VL_U_96..sbf yazılımıyla flashladım, oldu bitti :)
    kolay gelsin.

.
  14. mimali
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkürler ederim
    1.si flex kabloyu nerden bulabilirim
    2.si flah atmak için neler gerekiyor ve nasıl atarım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
    elimde yalnızca telefonun cd si ve usb kablosu var. bunlar yeterli olacakmı? :blink:

.
  15. doganmert
        Like  

.

User deleted

Şurayı bir inceleyin isterseniz.

.
117 replies since 31/7/2009, 13:10   3400 views
  Share  
.