S9'u S9-HD'ye çevirme rehberi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

SRS WOW Modları arasında geçiş yapmak için Next track >> tuşuna basılı tutun ve sesteki fark hissedin. Mükemmel !

Infected Mushroom - Skawkaw ( Vibe T Remix ) :cheers.gif:

.
  2. ErgN
        Like  

.

User deleted

Sinan abi S9-Hd hayırlı olsun :)

Cepteyken sinyal kesilmeleri arada bir oluyodu , ben arka cebime koyuyodum teli hiçbir sorun olmuyo öyle. Zaten sorunda çözüldü artık :D

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sağol kardeşim :)

Bu arada telefon, S9'u S9-HD isminde tanıyor :)

Edited by Semseddin - 21/1/2010, 00:41

.
  4. kubilay çiftçi
        Like  

.

User deleted

arkaaşlar merhaba ben acemıyım ve ılk kez boyle bı sey denıcem. kullanmaktan kıyıf aldıgım bır motorola s dokuz um var sırasıyla bılgılendıreyım yardımcı olabılırsenız cok sevınırım sımdıden tesekkurler

1. makınemde windows 7 (seven) yuklu yınede bu işlemi yapabilirmiyim
    2. telefonum motorola degıl philips & ve nokia yinede olurmu
    3. cihazi pc ye bluetooth aygıtıyla baglıyorum boyle yapılabılırmı

bılıyorum yazılan yonergenın tam aksı durumdayım ama yınede bılgılı arkadaslar yardımcı olurlarsa cok sevınırım sımdıden tekrar tesekkurler

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Kubilay,

MotoModTR'ye hoşgeldin. :)

1. Windows 7 ile denemedim, belki olabilir. Bluetooth usb sürücüleri win xp uyumlu olduğu için win xp'de yapman sağlıklı olur.
    2. Telefon'un markası önemli değil, AD2P profiline sahip her marka/model telefonda kullanırsın sorunsuz.
    3. İşte bu problem, Mini usb kablosu olmadan fw atamazsın. 3-5 liraya alabilirsin kabloyu. Mini USB - USB kablosudur.

Kolay gelsin.

.
  6. derici
        Like  

.

User deleted

bir konuya 2 seneden sonra mesaj yazmak biraz garip ama. bu konuyu açıp yardımcı olan arkadaşa çok teşekkür ederim.
    yaklaşık bundan 1-2 yıl önce bu kulaklığı almak istemiştim, fiyatından dolayı alamamıştım. o zamanki fiyatı 250 tl civarıydı.
    geçen hafta hepsiburada.com da gezerken, gördüm. 99 tl ye inmişti fiyat. hiç tereddüt etmeden hemen aldım. ertesi sabah
    kulaklık elimdeydi.
    Hd ye çevirmek için gerekli programları indirdim. laptopumda win7 yüklü. maalesef win7de yapamadım.
    win7 sürücüsü yüklenmeden cihazı tanımıyor.
    xp yüklü çevremde pc de bulamadım. laptopuma xp yükledim. sırf s9 u s9hd ye çevirmek için.
    sonuç; mükemmel ... :thumb_yello.gif: tekrar teşekkürler.
    şu anda s9hd nin fiyatı hepsiburada.com da 290 tl!
    bir yazılımla, 190 tl kar. güzel iş. :thumb_yello.gif:

.
20 replies since 12/1/2010, 16:04   1081 views
  Share  
.