R6637_G_81.03.0DR

En hızlı orjinal FW

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

image

Bootloader 06.2A olan ZN5'ler için en hızlı orjinal fw R6637_G_81.03.0DR. Aslında fw hakkında anlatılacak tek şey diğer orjinal yazılımlara cihazı çok daha seri (%­30-40) çalıştırması. Orjinal yazılım fakat içerisinde Türkçe yok. FW'yi RSD Lite 4.57 ya da üstünü kullanarak flashladıktan sonra, Türkçe dil paketini flashlamayı unutmayın. Ayrıca web ayarlarını da motorolasetup.com 'dan ücretsiz alabilirsiniz.

R6637_G_81.03.0DR

Uyumlu LP0039B Türkçe dil paketi

Edit:Üst konu yapılmıştır.

Edited by profaksay - 11/12/2010, 17:02

.
  2. veyabera
        Like  

.

User deleted

bunu kuryom semdeddin baba smbiyan hoşuma gitmedi yawş

.
  3. veyabera
        Like  

.

User deleted

bilgine helal olan semseddin bu negüzelmiş türkçeyide yüklim sana çok dua etcem tel ucuyo hızdan:D

.
  4. bilbar
        Like  

.

User deleted

buna hocam buna programlar yükleniyr demi
    bi de batarya süresi degişir mi
    daha hiç modlamadım sarjı 1 gün gidiyor süresi artar veya azalır mı

.
  5. profaksay
        Like  

.

User deleted

Java prog yuklenir ancak mgx ve pep programlar yuklenemez.

.
  6. t-mac
        Like  

.

User deleted

Bu fwyi kullanıyordum ben de en hızlısı bu tavsiye ederim. Symbiosis falan çok kastırıyor telefonu. İki uygulama yükleniyor diye değmez bence.

.
  7. veyabera
        Like  

.

User deleted

aynen tmach katılıorum sana

.
  8. profaksay
        Like  

.

User deleted

Aslında orj fwde mgx prog, tema ve hsanın önü açılsa mükemmel olur. e8de rainmax yapmıştı. Ancak 15 tatilde araştırabilirim bunu vaktim olursa.

.
  9. George Jetson
        Like  

.

User deleted

beyler bu yazılımda kamera sesini kapatabiliyormuyuz

.
  10. t-mac
        Like  

.

User deleted

Hangi sesi? Kamera kapağı açıldığında çekmeye hazırlanırken çıkardığı ses mi?

.
  11. George Jetson
        Like  

.

User deleted

kamera foto çekince çıkan ses

.
  12. veyabera
        Like  

.

User deleted

kapatılıo hocam çekim sesi kameranın en iyisi bu pişman olmazsın wifi problemide çözülmüş

.
  13. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

QUOTE (t-mac @ 10/12/2010, 18:18) 
    Bu fwyi kullanıyordum ben de en hızlısı bu tavsiye ederim. Symbiosis falan çok kastırıyor telefonu. İki uygulama yükleniyor diye değmez bence.

keşke sizin gibi 2 uygulama yüklesek de değmez desek.. modlamakla orjinal yazılım arasında DAĞLAR kadar fark var.. ama kullanmayı bilene.. çok kastırıyor da diyemeyiz ne kasan telefonlar gördüm ben.. gayet kabul edilebilir/alışılabilir bir hızda çalışır symbiosis bile.. yüzlerce uygulama/tema yı rahatlıkla yüklersin.. telefonun değişmedik yerini bırakmazsın vs.. tabi sade ve hızlı olsun telefonun standart özellikleri bana yetiyor sadece tek tema kullanıyorum program yüklemeye ne gerek var sadece konuşur mesajlaşır fotoğraf çekerim o kadar derseniz bilemem..

işletim sistemi olan telefonu standart haliyle sadece java destekli sıradan bir telefon gibi kullanmak için stock Fw ler içinde en hızlısı olan 0DR yükleyebilirsiniz.. ama onun dışında herşey ve telefonun tam potansiyelini görmek isteyenler için modladıktan sonra tekrar orjinal yazılıma dönmenin hiç bir anlamı yok.. :thumb_yello.gif:

.
  14. komancerro
        Like  

.

User deleted

semseddin hocam ben sybiosisx1 kulllanıyorum vermiş olduğunuz bu orjinal yazılıma geçmek için orjinal Bootloader 06.2A dosyasını yüklememize geek var mı?

.
  15. George Jetson
        Like  

.

User deleted

QUOTE (komancerro @ 14/12/2010, 16:07) 
    semseddin hocam ben sybiosisx1 kulllanıyorum vermiş olduğunuz bu orjinal yazılıma geçmek için orjinal Bootloader 06.2A dosyasını yüklememize geek var mı?

evet gerekiyor once bu orjinali yükle sonra dil sonra orjinal bootloaderi yükle

.
22 replies since 5/4/2010, 01:11   625 views
  Share  
.