R6637_G_81.03.0DR

En hızlı orjinal FW

« Older   Newer »

Share  
.
  1. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (George Jetson @ 14/12/2010, 16:23) 
    QUOTE (komancerro @ 14/12/2010, 16:07) 
    semseddin hocam ben sybiosisx1 kulllanıyorum vermiş olduğunuz bu orjinal yazılıma geçmek için orjinal Bootloader 06.2A dosyasını yüklememize geek var mı?

evet gerekiyor once bu orjinali yükle sonra dil sonra orjinal bootloaderi yükle

emin misiniz? Teşekkürler

.
  2. George Jetson
        Like  

.

User deleted

demin kendim yükledim eminim yani.

bu versiyona telnet yüklenmiyor galiba

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Telnet yapmak için modding rehber bölümlerine bakabilirsiniz.

.
  4. cascade128
        Like  

.

User deleted

Ben bu orjinal roma döndüm ama orjinal bootloader ı yüklemedim yani şu anda norsa var bi sakıncası varmı? bide bu romda şarjım max 2 gün gidiyor, gün içinde genelde mesajlaşıyorum arama çok az, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

.
  5. veyabera
        Like  

.

User deleted

ben bunu yükledim ufak bi hatasını buldum bakalım çözümü varmı motorolanın sitesinden wap ayarlarını gnderiorum telefona gelio şifresini giriorum avea için 1234 sonra güncellenemedi miydi yüklenemedimi ne dio neden ?halbuki şifreyi kabul edio ayarlarda gelio ama yüklemiyor yarıda hata verio bunda çözüm verirseniz sevinirim

.
  6. dendemon
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar bugün zn5 telefonuma bu fw modladım R6637_G_81.03.0DR.sbf daha sonra ise bununla uyumlu olduğu söylenen bu türkçe dil paketini U9_LP0039b.sbf modlamaya çalıştım ama ne yaptımsa başarılı olamadım her defasında hata verdi bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen mesaj atsın ingilizceyle pek aram yok

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba dendemon,

Sana U9_LP0039b.sbf ile ZN5'in uyumlu olduğunu söyleyenlerde ve sendede hata var. U9 her ne kadar zn5 ile aynı menüde olsada farklı cihazlar. Rom dosyaları birbirine uymaz. Cihazına ZN5 dil paketi yükle RSD Lite ile düzelsin.Link aşağıda

www.4shared.com/file/141899905/253d18b/Zn5_LP0039b.html

.
  8. dendemon
        Like  

.

User deleted

çok teşekkür ederim admin indirmeye başladım inş sorunumu çözer bu dil paketi...

QUOTE (Semseddin @ 24/11/2012, 22:07) 
    Merhaba dendemon,

Sana U9_LP0039b.sbf ile ZN5'in uyumlu olduğunu söyleyenlerde ve sendede hata var. U9 her ne kadar zn5 ile aynı menüde olsada farklı cihazlar. Rom dosyaları birbirine uymaz. Cihazına ZN5 dil paketi yükle RSD Lite ile düzelsin.Link aşağıda

www.4shared.com/file/141899905/253d18b/Zn5_LP0039b.html

admin senden Allah razi olsun ben o kadar boşuna uğraşmışım linki veren arkadaş yanlış dil paketini vermiş ben başka dil paketide çok aradım ama bulamadım sorun çözüldü sayende çok ama çok teşekkür ederim...

.
22 replies since 5/4/2010, 01:11   625 views
  Share  
.