Milestone Overclocking

« Older   Newer »

Share  
.
  1. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 7/12/2010, 21:40) 
    2011 ilk çeyreği yazıyor resmi sitede.Fazla birşey beklemene gerek yok zaten dahili hafıza 140 mb en fazla :)

Cyanogen Modda kurulum sonrası 190mbdan fazla idi hocam belirttigim gibi Modding başlıgında altında bir incelemede bulundum gözatmak isterseniz.

.
  2. isolas
        Like  

.

User deleted

Bu overclock'u ilk defa dün kurdum ve kullandım. Bunun makineye bi zararı olurmu arkadaşlar? Birde ne eksileri ne artıları var acaba?

.
  3. doganmert
        Like  

.

User deleted

eksileri yok artıları var, cıhazın normal ıslemcı hızı 550 mhz. Overclock sayesınde max. 1.2 ghz e kadar cıkarabılıyorsun. ama 1.ghz de kalması yeterli. Yanı telefonun hızını arttırıyorsun.

.
  4. isolas
        Like  

.

User deleted

Şarja falan etki edermi peki doğan? Yani az ya da çok gitmesi gibi. Yoksa aynı mı?

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isolas @ 29/3/2011, 14:32) 
    Şarja falan etki edermi peki doğan? Yani az ya da çok gitmesi gibi. Yoksa aynı mı?

Overclock yaparak cihazı 1.0 Ghz çıkartırsan şarja etki eder.Cihazın hızlanır ama şarjın daha az gider.

.
  6. doganmert
        Like  

.

User deleted

doğanlar iş başında :D :thumb_yello.gif:

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Şahsen XT720 'yi 1000mhz 'de vsel 60 değerinde sorunsuz kullanıyorum, yoğun kullanımda da şarjım her türlü 1 gün, normal kullanımda 1.5 gün. Milestone Overclock programında önceden ayarlı değerler yerine, cihaz için en iyi ve stabil değeri deneyerek kendiniz bulabilirsiniz.

.
36 replies since 18/5/2010, 21:41   1770 views
  Share  
.