Milestone Fw Rom Arşivi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

http://and-developers.com/sbf:milestone#section221

Sitesinden 2.2.1 başlığı altında olan UK veya Central europe froyo yazılımlarını indirebilirsiniz.Display serial interface errors hatası yazıyor browserda donma ve youtube bağlantı hatası var UK kullanıyorum.Her ülkede çıkmadı froyo Motorolanın sitesinde seçeneklerde Türkiye yok , olan ülkelerinde bazılarında froyo mevcut.Motorola neden böyle bir şey yaptı bilmiyorum.DÜnyadaki tüm milestone kullanıcıları bu yazılımı bekliyor ama sen kalkıyorsun bazı ülkelerde yayınlıyorsun. :ban.gif:

.
  2. eediz
        Like  

.

User deleted

Anlamadigim konu nedn turkiyede cikmasi önemli sonuçta dier cikanlarida yukleyebiliouruz. Bu arada central europe çok takilior ekran browser her şeytakilio

.
  3. hrnayn
        Like  

.

User deleted

bu yazılımı şimdi rsd lite ile mi atıcaz

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hrnayn @ 16/3/2011, 13:44) 
    bu yazılımı şimdi rsd lite ile mi atıcaz

Rsd programı ile flashlanacak :thumb_yello.gif:

.
  5. hrnayn
        Like  

.

User deleted

eyvallah

.
  6. certain
        Like  

.

User deleted

QUOTE (eediz @ 15/3/2011, 17:09) 
    SHOLS_U2_05.26.0_SIGNED
    www.mediafire.com/?8bl3t1lrzuf875t

adresindeki 109 mb lık dosayıyı indirdim. ayrıca bu sakin halim :D tekrar yüklüoum

113müş pardon

yanlış bi rom atıourum galiba açılmıo :( siz yükleyene kadar bekleyeceğiz artık

bu adres ile sonraki sayfada verdigin and-developers adreslerindekiler ayni degil mi?

UK'in normal versiyonunu yukluyorm (sevcis olmayan)

memnun musunuz kullananlarin yorumlarini goremedim pek.

bir de cynogen mod nasildir tavsiye eder misiniz?

.
  7. sonadora
        Like  

.

User deleted

spain romunu indirmeye çalışıyorum ama verilen linkte dosya filan yok, sadece kod var SHOLS_U2_02.38.1_UCASHLSMR2EMEAB1B806D.0R_PDS003_UCASHLS00RTES_P019_A005_HWp2a_1FF.sbf.gz şeklinde. bunu rsdlite a yazarak mı flashlamak gerekiyor?

.
  8. certain
        Like  

.

User deleted

gz zipli oldugunu gosterir. unzip yaptiktan sonra rsdlite ile flashlaman gerekiyor evet.

.
  9. sonadora
        Like  

.

User deleted

sorun o değil hong kong veya spain rom'u için download linki yok. sadece dosyanın adı yazıyor.

.
  10. certain
        Like  

.

User deleted

http://and-developers.com/sbf:milestone#section221
    burdan UK indirdim ama flashlamadim kimse cevap vermediginden dolayi.

.
  11. sonadora
        Like  

.

User deleted

Ben bekleyelim derim,hk ve spain cok tavsiye edilmis. Yarin cevap verirler heralde,bugun mac filan kimse girememistir.

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Aynen öyle, Yarın orjinal tr, hk, spain ve bilimum fw'nin linkini paylaşacağım.

.
  13. sonadora
        Like  

.

User deleted

Tesekkurler adminim.. :)

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Yeni çıkan 2.2.1 froyo yazılımı ile beraber adobe firmasıda mobil platform için 10.2 flash player çıkardı bugün itibariyle(Marketden indirebilirsiniz).Deneme imkanım olmasına reğmen eski sürüm olan 10.1 ile hiç bir farkının olmadığına tanık oldum.Hiç bir ilerleme kaydedememiş adobe.Eski sürümde olan site içindeki kasılmalar ve videolardaki ses görüntü sorunu bu sürümdede devam etmekte.10.3 üzerinde çalışıyormuş adobe ama inşallah o sürümde doğru düzgün bir flash görürüz :ban.gif:

.
  15. sonadora
        Like  

.

User deleted

thai rom flashlamak istiyorum ama failed flashing process diyor. ne yapmak lazım?

.
52 replies since 18/5/2010, 22:02   2872 views
  Share  
.