Milestone restart/alarm/resim çözümü ve Bootloader dosyaları

Bootloader consumer replacer / upgrade

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Heartless öldü,Çok yaşa Şemseddin :P

Rooting rehberinide bitireyimde,hepiniz rahatlayın iyice,sizi gidi milestone sahipleri :D

.
  2. kenshn
        Like  

.

User deleted

Ya bir çok sitede telefonun rooting işlemi sırasında bricked olduğunu okudum. Bu yüzden :)

.
  3. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

:D:D utanıyoruz ...

.
  4. tekiza
        Like  

.

User deleted

merhabalar benim rusya dan aldigim milestone da 90.78 surumu var fakat tel.cektigim resim ve videolari telefonu acip kapattigim zaman cs kart hatasi alip goruntuleyemiyorum.

nasil bir cozum yolu bulabilirim.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (tekiza @ 6/6/2010, 21:21)
    merhabalar benim rusya dan aldigim milestone da 90.78 surumu var fakat tel.cektigim resim ve videolari telefonu acip kapattigim zaman cs kart hatasi alip goruntuleyemiyorum.

nasil bir cozum yolu bulabilirim.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler

tekiza MotoModtr hoşgeldin,

İlk sayfadaki Şemseddin adminin paylaşımını (Hong Kong) telefona yüklersen bu sorun ortadan kalkıyor.Yorumları okursan bu sorunun sadece sende olmadığının farkına varırsın :thumb_yello.gif:

.
  6. tekiza
        Like  

.

User deleted

evet dediginiz gibi hk surumu yaptik telefonum duzeldi,sanirim hk surmunu yuklemeden once cozum ararken sd kart daki butun bilgileri silmisim ve simdi motonav calismiyor,sd kart takiniz hatasi veriyor yeni bir harita yuklemem icin ise mevcuttaki motonav i kaldirmam gerekiyormus,onun icin makineyi root ettim,market ten indirdigim unistaller le,yada system/apl ve ordanda motonav i uninstall yapmama ragmen kaldiramiyorum.nasil eski programi kaldirabilirim yardimci oursaniz sevinirim.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Güzel bir sorun olduğu ve bu konuyla alakası olmadığı için yeni bir konu açıp çözüm üretmeye çalışacağım.

Umarım yardımcı olabiliriz.

.
  8. bariscaa
        Like  

.

User deleted

Evet dünden beri bende kullanıyorum ve bir sorun yok.Emeğinize sağlık çok teşekkürler.Root yapmıştım oda gitmiş :)

.
  9. tekiza
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 13/6/2010, 00:06)
    Güzel bir sorun olduğu ve bu konuyla alakası olmadığı için yeni bir konu açıp çözüm üretmeye çalışacağım.

Umarım yardımcı olabiliriz.

Merhaba Semsettin Bey,yukarida yazdiginiz konuyla ilgili cozum yolu bulabildiniz mi?

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Tekiza,

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=38196217 konusunda çözümü paylaştık ;)

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bir programı veya uygulamayı kaldırmak istersen şu yöntemi yapabilirsin Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları yönet-Soldan ikinci Tuş (Menü)-Filtre - Tümü

Buradan işlem yapacağın uygulamayı bul ve üstüne tıkla içerisinde kaldır seçeneği mevcut :thumb_yello.gif:

.
  12. tekiza
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 16/6/2010, 15:43)
    Bir programı veya uygulamayı kaldırmak istersen şu yöntemi yapabilirsin Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamaları yönet-Soldan ikinci Tuş (Menü)-Filtre - Tümü

Buradan işlem yapacağın uygulamayı bul ve üstüne tıkla içerisinde kaldır seçeneği mevcut :thumb_yello.gif:

semsettin bey in verdigi son surum motonav sayesinde motonav i kaldirmadan yeni surumunu kurdum,birde lisans olayini cozebilirsem:),yinede cevap icin tesekkurler

.
  13. kenshn
        Like  

.

User deleted

2.36.0'ı var mı bunun? Deneyen oldu mu?

.
  14. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Çok faydalı hemde çok, teşekkürler hocam. Cıhazı alır almaz yaptığım ilk işlem bu oldu...

.
  15. Skid_row
        Like  

.

User deleted

Herkese Selamlar:) yahu herşey çalışıyor sadece şu belirli günlerde çalışacak alarm çalışmıyor... bunu yurt dışı forumlarda araştırdım Canada sürümünün kernelini içeren bir dosyayı hk 34 kullanan arkadaşların RDS light ile yüklemesi durumunda düzeldiğinden bahsedilmiş, ancak bu da telefonun kapalıyken kendi kendine açılmasına neden oluyormuş:D çok enteresan yahu bu cıhaz sevdim ben bunu deli etti beni çalar saatle uğraşa uğraşa. Asıl sorun anlaşılabilir dilde cıhaz bekleme konumundayken CPU kapanıyor alarm saati geldiği zaman, alarmın CPU'ya sinyal gönderip onu uyandırması gerekiyor ki CPU alarm için gereken komutları işleyip donanımı çalıştırsın... Tekli alarmı hiç denemedim fakat şöyle denemeler yaptım bu izlenimlerimi de aktarim : Öncelikle alarmı kısa bir aralık için ayarladığınızda(henüz max. kaç dk ve ya saat bilmiyorum) alarm sorunsuz çalıyor fakat 5-6 sat sonrasına ayarlanan alarm işlemci uyku moduna geçtiği için uyandırılamadığı için alarm çalışmıyor...
    umarım 2.2 çıktığı zaman klasik bir bugu düzeltmek için yeni bir tane yaratmazlar:)

.
88 replies since 25/5/2010, 19:42   3611 views
  Share  
.