MotoNav kurulumu ve Haritalar

« Older   Newer »

Share  
.
  1. enreka_tr
        Like  

.

User deleted

senin full sürüm linki de uçmuş bu arada =)

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Full sürüm ilk posta eklenmiştir.

.
  3. efem77
        Like  

.

User deleted

sinan benim işi cözelim ya motonav deneme süresi bitti telefon şimdi yolunu bulamaz haline geldi :)

.
  4. tekiza
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 2/10/2010, 20:16) 
    Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir, benim paylaştığım paketler içerisinde Türkiye yok sanırım.

uzun bir aradan sonra tekrar selamlar:)

yukaridaki dogu avrupa haritalari icerisinde Turkiye yi bulabilirsiniz,ben indirdim ve lisans vs.calismakta.

.
  5. whomps66
        Like  

.

User deleted

Merhaba Arkadaslar,
    Motona Full Surum linki ucmus, yenileyebilir misiniz?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam Whomps,

Eğer 4shared linklerinden bahsediyorsan bunlar uçmadı sadece mahkemelerimiz tarafından yasaklandı. Google DNS 'i kullanarak 4shared.com 'dan indirme yapabilirsin.

.
  7. whomps66
        Like  

.

User deleted

Bu dosya yapılan hak talebi sebebiyle kullanımdan kaldırıldı; talebi yapan: 4shared Support Team.

Bu hatayı aldım. Ondan ucmus dedim. Yenileyebilir misiniz? Yoksa DNS degistirsem acılır mı? Kaldı ki Türkiye'de değilim.

Bir de Suudi Arabistan'ın son güncellenen haritasını bulabilir misiniz? Motonav'ın sitesindeki haritayı kastediyorum. Ya da nerden bulabilirim. Bilgi verebilir misiniz? Ben 1-2 gps ile ilgili sitelere baktım ama motonav yok. Ama şu da var bildiğim kadarı ile Igo ile Motonav aynı. Igo haritası indirip motonav'a yükleyebilir miyim? Çok soru sordum farkındayım :) Herkese iyi çalışmalar...

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

www.4shared.com/file/YvpYn3TT/Motonav_JM.html
    Buradan motonavı indirebilirsin.Suudi arabistan için ise ilk postta yazan Afrika-Orta doğu linkine tıklayıp haritaları indirebilirsin.4shared için dns ayarı yapman gerekiyor.Ya da başka yere upload yaparım :thumb_yello.gif:

.
  9. whomps66
        Like  

.

User deleted

Tesekkur ederim. İndirebildim. Peki dedigim dogru mu Igo haritalarını Motonav a yukleyebilir miyim?

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (whomps66 @ 16/2/2011, 16:40) 
    Tesekkur ederim. İndirebildim. Peki dedigim dogru mu Igo haritalarını Motonav a yukleyebilir miyim?

Yükleyebilirsin :thumb_yello.gif:

.
  11. Konyahmet
        Like  

.

User deleted

bu verdiğiniz motonav linkindeki şey çok buyuk deilmi ? önceden indirdiğim 12mbdi galiba
    bunun içinde haritalardamı var ?

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Konyahmet ben full diye siteye ekledim . Fazla kurcalam şansım olmadı çünkü kullanmıyorum dene bak istersen diğerini yükle olmazsa bakarız :thumb_yello.gif:

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hafıza kartına format attım ve Türkiye haritaları gitti. Elinde olan upload edebilir mi ? Sitede dursun.

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Adminim ilk sayfadaki haritalar çalışıyor :woot:

.
  15. whomps66
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Konyahmet @ 16/2/2011, 16:51) 
    bu verdiğiniz motonav linkindeki şey çok buyuk deilmi ? önceden indirdiğim 12mbdi galiba
    bunun içinde haritalardamı var ?

Harita, ses dosyaları ve POI'ler de var. Yalnız harita 2009 yılına ait haberiniz olsun.

.
42 replies since 12/6/2010, 23:19   4017 views
  Share  
.