SYMBIOSIS X.1 Final by DEN

yeni symbiosis update'i

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

Fark etmez. Bir de Raw foto programını upload ettim tek eksiği rusça olması.

.
  2. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

hocam raw fotoğraf çekmek için gerekli programı buradan mı mgx konusundan mı paylaşacaksın?

mgx konusunu tamamen okuyup indirdim bakmıyorum oraya da haber verebilir misin programı bulunca ?

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

ilkerburak birşey daha buldum eğer galeri tuşuna basıp multicamera seçip libsten 05R seçersen renkli raw foto kalitesine ulaşabilirsin. Daha önce raw fotonun renkli olmayacağını düşündüğüm için dikkatimi çekmemişti.

.
  4. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

binned raw siyahbeyaz olan hocam.. diğer fw lerde de raw ı renkli binned raw ı siyahbeyaz çekiyor.. aman raw çeksin de sorun değil lazım olabilir arada da olsa bulunsun..

ama anlamadığım nokta adv-camera.pep bunu yükledikten sonra geliyor 05r değil mi ? libs i de 05r seçtikten sonra raw mı çekiyor anlamadım ??

programın ingilizcesi yok mu ki ? olsa süper olur yanlış bişey yapmayalım fotoğraf çekicez diye :D

.
  5. profaksay
        Like  

.

User deleted

programin ingilizcesini bulamadim. 05R yi seciosun. Mp nin aciklamasinda 05R raw library die geciyor.

.
  6. kadirt
        Like  

.

User deleted

zLibs yüklerken bu hatayı veriyor.

POP ERROR TITLE..7-zip 4.65 copyright(c) 1999-2009 igor pavlov 2009-02-03 p7zip version 4.65 (locate=c,UTF16=off,hugefile=on,1CPU) processing archive:/mmc/mmca1/zLibs_27.09.2010.mgx error:cant allocate required memory..

.
  7. profaksay
        Like  

.

User deleted

Ya yeterli hafıza yoktu ya da swap yapmadın.

.
  8. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

adv-camera.pep kurunca multicamera menüsü değişiyor ve her libs değişiminde restart istiyor alaminok bile res e gerek yok diyodu nasıl bile bile kullandığınız mp olmasına rağmen res atmaya gerek yok dersiniz sayın bre gavur !

basbaya her fotoğraf çekmede res bu ne biçim mp yahu ! sym x1 defteri 2. ve son kez kapandı yeni mp çıkana kadar freedom extreme rulez :D

.
  9. profaksay
        Like  

.

User deleted

Hayır foto modları (day-evening-night-vs) restart istememesi lazım, sadece foto-video arasında geçişlerde res istiyor. Yeniden flashla, bir daha dene.

.
  10. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

yeniden flaşlamıştım aynı.. multicamera menüsü toptan değişiyor.. sadece libs seçebiliyosun.. sonradan multicamera tekrar kuracaksın ki o zaman dediğin şey oluyor o da sadece iso ve shutter hızları sunuyor tamam o restart olmadan çalışıyor da o zaman da libs atmanın mantığı yok ? restart istiyor her seferinde.. video çekicen restart zaten.. neyse ya bana kamerayı adam gibi kullandırması diğer tüm şeylerden önemli o yüzden tekrar freedom a döndüm yapacak bişey yok..

.
  11. profaksay
        Like  

.

User deleted

Dediğin şey bende olmuyor libste sadece video-foto modunda oluyordu.

.
  12. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

olur.. sen de adv-camera.pep i kur.. multicamera menüsü değişecek.. eski symbiosis lerde nasılsa o hale dönecek.. zaten bunun dışında libs ekleme metodu yok..

kısacası tamamen kamerayı kullanışsız hale getiriyor bir anlamı yok uzun uzun tartışmanın..

.
  13. profaksay
        Like  

.

User deleted

hayir onu kastetmedim menu degisiyor ama sadece foto video arasinda res istiyor.

.
  14. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

hmmm anladım diyosun ki restart etmeni istiyor libs değiştirince ama sadece video dan fotoya ya da fotodan videoya geçerken mi res atıyor ?

valla dediğim gibi mesela 10i libs kullanıyosun.. 05r a geçeyim dedin.. fotoğraf modundayız.. bu şekilde fotodan fotoya geçişte de restart istediğiydi benim söylemek istediğim anlaşılmayacak şekilde anlattıysam kusura bakmayın..

bunu görünce yine koşarak kaçtık symx.1 den :D hayırlısı ya ben çok mutluyum freedom la.. yaklaşık 1 hafta oldu bi sorun yok.. zn5 eskisi sapıtmadı da bu süre içinde.. şu an gayet stabil.. ben sistemi kurcalamıştım ondan oldu sanırım sapıtma.. şu an tek bir şikayetim yok o derece.. yeni mp çıkmasa da freedom la çok güzel kullanırım sıkılmadan.. fotoğraf çekmek sym x.1 den daha keyifli res mes yok direk gir qvga videonu çek fotoğrafını flaş patlayacak mı isoyu kaç seçti telefon tüm bu bilgileri görerek çekmek ayrı bir keyif tıpkı fotoğraf makinesi gibi.. radyoda rds var.. tam 7 fm bandına 9 ar kanal kaydedebiliyosun.. 7x9 tane kanal hafızası demek oluyor.. sym x.1 de bu rakam 3x9 daha neler neler var freedom daha iyi demek için..

tek sıkıntı var aslında ama sıkıntı demek doğru mu bilmiyorum ben birlikte yaşıyorum valla hiç de sorun olmuyor :D sadece bu nazar değmesin.. mgxbox tan her çıktığında şifre istiyor hiç bişeye basmıyosun 2 sn sonra gidiyor.. bu yani e 2 sn de beklerim ya o kadar da değil :D ha bi de pep yükleme yok ama zaten pep olanların mgxleri de var haliyle bi sıkıntı olmuyor bu da..

iyi iyi freedom daha iyi :D:D

.
  15. profaksay
        Like  

.

User deleted

benim tr-ing sozluge ihtiyacim oldugu icin tr karakter girebilmem benim icin onemli, o yuzden bu buyuk eksik benim icin.

.
31 replies since 12/9/2010, 09:43   632 views
  Share  
.