Milestone modelleri hakkında bilgi?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emtue
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Motorola v8 kullanıcısıyım. Malum akıllı telefon çağı başladı ve motoroladan devam edelim dedik. (daha önce de hep moto kullandım)

Milestone serisi aklımı karıştırdı, sahibinden.com sitesi sınıflandırmayı yanlış yapmış. Bu telefonların çıkma sırası nedir?

Milestone a853
    Milestone 2 a953
    Milestone XT 720

Ben son modelin XT 720 olduğunu sanıyordum (yurtdışı kayıtlı sıfır 600 tlye buldum) ama incelerken aklım bayağı karıştı. Milestone a853'e resmi 2.2 çıkarken XT720'ye aylar sonra bir operatörün kıyağıyla çıkmış durumda. Milestone 2 a953 ise tam bir muamma ama klavyeli olmaları xt720 ye göre avantajlı gibi.

Bu 3 modelden hangisi en güncel ve alınabilecek versiyon? Ayrıca fiyat aralığı ne olmalıdır? Yazılım güncellemesi devam eden modeller hangisidir?

Yada bunların devri geçti Atrix mi al derseniz? Atrix için fiyat aralığı ne olmalıdır ve garantili gelecek mi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

.
  2. doganmert
        Like  

.

User deleted

Atrix bambaska bir telefon hic kacirmadan al derim :-) ayrica siralamasini dogru yazmissin. Bana gore atrixin fiyati 1.500 tl olabilir. Gozum kapali alabilecegim telefon kesinlikle atrix. 3unden biri demissin bence hem yazilim hem donanim acisindan milestone 2 derim.

.
  3. emtue
        Like  

.

User deleted

Atrixi detaylı inceledim de özellik olarak beni aşan bir yapıya sahip, ayrıca daha sadece kaçak bulunuyor ve ben kaçak bir telefona 1250 tl vermeyi doğru bulmuyorum.

Milestone 2, ms xt720'den önce çıktıysa donanımsal ve yazılımsal olarak nasıl daha iyi olabiliyor? Gerçekten aklım karıştı, MS 2 androidin hangi sürümünü resmi olarak kullanıyor? (türkçe kaynak pek olmadığından net bir bilgi elde edemedim)

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba emtue,

Bu 3 model arasında yazılım ve donanım olarak en güncel telefon Milestone 2 A953 modelidir. Sistem olarak 2.2 froyo kullanıyor ve 2.3 'e update edilecek. Donanımsal üstünlükleri 8gb rom, 1ghz omap3630 cpu ve 512mb ram. Bunlar dışında bazı üstünlükleride var yanlız bu model ülkemizde garantili satılmıyor. Türkiyede garantili satılan ve satılacak motorola android modelleri ;

Milestone A853
    Flipout
    XT720
    Defy ( Yakında )
    Atrix ( Yakında )

Üç model arasında sıkışmak ile hata yapmışsın ama Milestone 2 diğerlerinden üstün bir cihaz bunda şüphe yok.

.
3 replies since 13/7/2011, 19:07   127 views
  Share  
.