Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 22/3/2011, 09:16) 
    dogangoxel gene bikaç sorunum var;
    1.olarak telefonun hafıza sorununu nasıl çözeceğiz?çoğu uygulama sd karta atılamıyor.
    2. sbp tv ve cnnturk yükledim canlı tv izlemek için.ama ikisinde de izleyemiyorum.ayrıca dizilerburda diye bir prg yükledim.ondan çok hızlı bir şekilde açıyorum diziyi ses var görüntü yok.
    3.sorun:azıcık uzaktan bağlansam wifi bağlantısı hemen kopuyor .5800 da bile daha iyi bağlanıyordum spb tv.yi sorunsuz izliyordum.
    sorunlar hiç bitmeyecek gibi görünüyor.

1.Yeni çıkan uygulama ve oyunlar atılabiliyor hafıza kartına.Eski uygulamarda yeni updateler ile sd karta yükleme seçeneği veriyorlar.Diğerleri için sd kartı bölme işlemi var ama ben onu denemedim hiç.Pek bir fark olacağını sanmam.
    2.Spb tv ben izliyorum bir sorun yok.Bağlantılarını tekrar bir kontrol et.(Cnn türk denemedim)
    dizilerburda programınıda kullanmadım ama ses var görüntü yoksa programın hatasıdır.
    3. WIRELESS LAN 802.11b/g frekanslarında bağlanır Milestone (Milestone 2 WIRELESS LAN 802.11b/g/n dir) Bende wifi problemi olmadı şimdiye kadar.İnşallah sendede donanımsal değildir.

Edited by dogangoxel - 22/3/2011, 17:48

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.