Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

biraz kurcaladıktan sonra sim rehberini tel.e kopyalamayı başarmıştım.şimdi aradım sim rehberini bulamıyorum.tel.e yeni kaydettiğim numaraları sime otomatik kaydediyor mu?rehberde bazı kişilerin resmi ve hotmail hesapları var.bu neye göre oluyor?normalde kutudan çıkan telefonun üzerinde ince jelatinler olması gerekmez mi?teknosadaki eleman bu telefonların üzerinde çıkmıyor dedi.teşhir ürününün ve bunun dışında stokta başka olmadığı için ben de aldım.sizinkilerde jelatin var mıydı?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Sim rehberini telefona kopyaladiktan sonra sim rehberinden numaralar silinir gmaile senkronizasyon olur.Cihaza her yeni yazilim attiginda gmailde depolanan kisiler , tel defterine senkronizasyon yapar.Rehberdeki kisilerin fotografllari facebook senkronizasyonuyla olur.Teshir urunlerinde jelatin olmayabilir.Onemli olan ciziksiz ve hasarsiz olmasidir.Ben aldigimda teknosada bile yoktu cihaz :)

.
  3. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

selam olsun herkese.ben de bu cihazdan aldım.ama pek vaktim olmadı karıştırmaya.bayağı karışıkmış.sayfalara bir göz gezdirdim.sim karttan telf.uma kopyalama yaptım.daha sonra sim kartı başka bir telf.a taktım numaraların silinmediğini gördüm.bir gmail hesabım yok belki de ondan silmedi.market olaylarına gireyim diyorum ilk iş olarak.romunu italy yaptıktan sonra garantiden çıkıyormuş,peki daha sonra tekrar türkçe yaparsak garanti devam eder mi?bir de marketi hallederken telf.un içindeki herşey silinecek mi?yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

.
  4. doganmert
        Like  

.

User deleted

tekrar türkçe yaparsan market gitmiş olucagı ıcın garantı kapsamına girer.. marketi halletmek demek yenı bı rom atmak demek kı herşey silinmiş olucak :)

.
  5. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

hafıza kartındakiler duracak mı peki?türkçe romu motorola kaldırmış diye duydum.bulmak kolay olur mu tr rom?

.
  6. doganmert
        Like  

.

User deleted

bu ay sonunda froyo 2.2 cıkacak turkce roma ıhtıyacın olmıcak, zaten garantılık bı problemın olması cok cok zor. TR romu motorola kaldırdı evet. Sıtedekıler bulduklarında sıteye eklıyecekler merak etme. Hafıza kartındakı muzık ve resımler durucak. ama yinede sen bılgısayarına at. Telefona yazılımı attıktan sonra tekrar telefona taşırsın..

.
  7. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

h-k versiyon da kaldrılılmış italy vers. flashlamam gerekiyor market için doğru mu?tr.ye ye market gelmez herhalde

.
  8. doganmert
        Like  

.

User deleted

central europe'yi yükle derim, o yazılımların hepsınde market mevcut. turkıyeye bıraz zor gelir

.
  9. ismaily29
        Like  

.

User deleted

elimde milestone 2 için tüm dil sürümleri var
    şuan rapide upload ediyorum siteye koyacağım birazdan,,,
    ama milestone için romları araştırmak lazım..

UK sürümünü kur en iyisi odur diye düşünüyorum ;-)

.
  10. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

market tmm.ama önce bir google hesabı ve onun için de gmail hesabı lazım görünüyor.ilk aldığımda sim rehberini hemen kopyalamıştım.şimdi sim rehberine ulaşamıyorum.ne yapacağım ben ya?başka telefona taktım sim rehberim duruyor hala.acil yardım...

.
  11. ismaily29
        Like  

.

User deleted

menüde simtalk diye bir seçenek olması lazım zaten üzerinde simkart resmi var
    seçeneğe girdikten sonra simkart belleğini telefona kopyalatcaksın o kadar

.
  12. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

menüde sim araç seti diye bir bölüm var ordan olmuyor:((

.
  13. ismaily29
        Like  

.

User deleted

manage sim card yani türkçesi dediğin sim kart seçenekleri
    girrdikten sonra karşına 3 seçenek çıkacak sırasıyla
    import sim card (simkarttan telefona kopyala)
    export sim card (telefondan simkarta kopyala)
    delete contacs (silme işlemi)

.
  14. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

dediğim gibi menüde benim sim araç seti var.onun içinde de benimmenüm-info servis-tek numara-servis numaraları-yedek rehber var.yedek rehberi avea sistemine yedekliyor.ben daha önce bunu yapmadım.başka tel.e takınca sim kartta gözüküyor numaralar.

.
  15. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

olmuyor ya...tek tek numaramı gircem 250 numara offff.bu ne saçma bir telefon.sim rehberi diye bir bölüm olmaz mı gel de çıldırma

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.