Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 01:11) 
    olmuyor ya...tek tek numaramı gircem 250 numara offff.bu ne saçma bir telefon.sim rehberi diye bir bölüm olmaz mı gel de çıldırma

huzunbaz sim kartında numaraların duruyorsa ilk olarak cihazına gmail tanımlamalısın ondan sonra kişiler - menü tuşu (dokunmatik tuşların soldan ikinci) içe dışa aktar-sim karttan içe aktar seçeneğini seç daha sonra sim kartındaki kişiler cihazın hafızasına gelecek ve gmailin ile senkronizasyon yapacak.Her yeni yazılım attığında gmail kişilerini kendi depolama hafızasında tutar, orada muhafaza eder ve sen senkronizasyon dediğinde tüm kişileri telefonuna ekler :thumb_yello.gif:

.
  2. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

doğangoxel harikasın dostum.halloldu

.
  3. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

nfs shift yükledim telefona.acaba klavye ile oynama şansım var mı?sağa sola çevirmek çok sinir bozucu.
    bir de mp3 dinlerken bass güçlendirici olarak eko ayarı var mı ?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 19:06) 
    nfs shift yükledim telefona.acaba klavye ile oynama şansım var mı?sağa sola çevirmek çok sinir bozucu.
    bir de mp3 dinlerken bass güçlendirici olarak eko ayarı var mı ?

Nfs shifti klavye ile oynayamazsın maalesef.Mp3 bas güçlendirme için ses efektleri menüsünden yapabilirsin fakat burada ekolayzır ayarı yok bunun için Power amp music player işini görecektir
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=44359737 :thumb_yello.gif:

.
  5. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

ses efektlerinde bass güçlendirme yok.ses efekti ayarla var onun altında surround modu ve ekolayzer modu var ama onlara giremiyorum.sadece yazı olarak var

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 19:16) 
    ses efektlerinde bass güçlendirme yok.ses efekti ayarla var onun altında surround modu ve ekolayzer modu var ama onlara giremiyorum.sadece yazı olarak var

Ses efekti ayarlarından özel sçersen surround ve ekolayzır modu ayarlarına ulaşabilirsin.Önceden ayarlanmış ayarlar var sadece manuel ekolayzır ayarı için linkini verdiğim yazılıma yönelebilirsin.

.
  7. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

çok sağol dostum.bikaç sorum daha olacak:) programlar tamamen kapanmıyor.home tuşuna basılı tutunca kapanmadığını görüyorum.bu da muhtemelen şarjdan yiyor.tamamen nasıl kapatabilirim programları? bir de e'ye yüklemek istiyorum direkt telf.a yüklüyor...

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 20:10) 
    çok sağol dostum.bikaç sorum daha olacak:) programlar tamamen kapanmıyor.home tuşuna basılı tutunca kapanmadığını görüyorum.bu da muhtemelen şarjdan yiyor.tamamen nasıl kapatabilirim programları? bir de e'ye yüklemek istiyorum direkt telf.a yüklüyor...

Kapanmayan programları Ayarlar - Uygulamalar - Çalışan hizmetlerden kapabilirsin yada marketden advantage task killer programını cihazına kurabilirsin.Oyun ve uygulamaları sd karta yükleyemezsin 2.1 yazılımının böyle bir özelliği yok.2.2 froyo çıktı onu yüklemen gerekiyor (Linkler henüz yok 2.2 froyo için )

.
  9. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

çok teşekkür ederim dostum verdiğin bilgiler için.sıfırdan girdim bu adroid işine.senin çok faydan oldu.
    froyo resmi olarak çıktı mı peki?
    daha önceki 2.2 froyo yüklü milestonelarda test sürümü mü yüklüydü?

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 20:25) 
    çok teşekkür ederim dostum verdiğin bilgiler için.sıfırdan girdim bu adroid işine.senin çok faydan oldu.
    froyo resmi olarak çıktı mı peki?
    daha önceki 2.2 froyo yüklü milestonelarda test sürümü mü yüklüydü?

Rica ederim :thumb_yello.gif: Bir süreliğine beta sürümü froyoyu kullanıyorduk resmi full sürüm yeni çıktı.Beta sürümüde resmi idi ama bazı sorunları vardı.

.
  11. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

telefondan güncelleme yapınca sistem güncel durumda yazıyor.nasıl yükleyeceğiz bu froyoyu peki

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 20:29) 
    telefondan güncelleme yapınca sistem güncel durumda yazıyor.nasıl yükleyeceğiz bu froyoyu peki

huzunbaz bugün çıktı yazılım çok yeni daha o yüzden biraz beklerseniz yazılım sürümleri siteye eklenecektir.

.
  13. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

tmm dostum teşekkürler

.
  14. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

advantage task killer programını yükledim fakat arkadaki prg.ları kapatmayı başaramadım :no.gif:

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 15/3/2011, 21:02) 
    advantage task killer programını yükledim fakat arkadaki prg.ları kapatmayı başaramadım :no.gif:

Ayarları var programın onları yaparsan otomatik kapatacaktır.

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.