Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

telefonuma sadece marketi açmak için CE rom yükledim.2.2 froyo resmi olarak çıkmış sanırım.
    http://and-developers.com/sbf:milestone#section221
    şimdi bu linkteki CE veya UK versiyonu indirip rsd lite ile telefona flashlamam mı gerekiyor froyo için?yani market için yaptığım şekilde mi yapacağım? bir de root etmek ne işe yarıyor?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 16/3/2011, 21:11) 
    telefonuma sadece marketi açmak için CE rom yükledim.2.2 froyo resmi olarak çıkmış sanırım.
    http://and-developers.com/sbf:milestone#section221
    şimdi bu linkteki CE veya UK versiyonu indirip rsd lite ile telefona flashlamam mı gerekiyor froyo için?yani market için yaptığım şekilde mi yapacağım? bir de root etmek ne işe yarıyor?

Evet diğer romlarla aynı.Yani rsd programıyla flashlayacaksın.Root nedir? Bu başlık altında cevabı var :thumb_yello.gif:

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=44159614

.
  3. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

peki bunların bir sırası var mı? yani froyodan sonra root etsem olur mu?

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 16/3/2011, 22:24) 
    peki bunların bir sırası var mı? yani froyodan sonra root etsem olur mu?

Yazılımı yükledikten sonra root yapacaksın.

.
  5. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

o zaman önce bu linkten http://and-developers.com/sbf:milestone#section221 2.2.1 seçeneği altından uk olanı rsd lite ile tel.a flashladıktan sonra froyoya geçmiş oluyorum deği mi? başka bir işlem yapmayacağım.rootu da daha sonra yapacağım

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 16/3/2011, 22:35) 
    o zaman önce bu linkten http://and-developers.com/sbf:milestone#section221 2.2.1 seçeneği altından uk olanı rsd lite ile tel.a flashladıktan sonra froyoya geçmiş oluyorum deği mi? başka bir işlem yapmayacağım.rootu da daha sonra yapacağım

Aynen yazdığın gibi :thumb_yello.gif:

.
  7. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

teşekkürler dogangoxel sayende kaptım olayı :D

birşey daha vardı ya sormayı unuttum bu işlemler sonunda tel.deki ve hafıza kartındaki veriler silinecek mi?

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 16/3/2011, 22:42) 
    teşekkürler dogangoxel sayende kaptım olayı :D

birşey daha vardı ya sormayı unuttum bu işlemler sonunda tel.deki ve hafıza kartındaki veriler silinecek mi?

Rica ederim :thumb_yello.gif: Telefon hafızası silinir , hafıza kartındaki hiç birşey silinmez .

.
  9. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

froyoyu yükledim uygulamaları sd karta taşıyamıyorum :(

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 16/3/2011, 23:41) 
    froyoyu yükledim uygulamaları sd karta taşıyamıyorum :(

Ayarlar - Uygulamalar - istediğin uygulamayı seçtikten sonra sd karta yükle seçeneği varsa oradan yükleyebilirsin :thumb_yello.gif: Fakat şöyle bir durum söz konusu , her oyun veya uygulama sd karta yüklenmiyor.Örnek Adobe flash player sd karta atamıyorsun.Bunun nedeni oyunu veya uygulamayı çıkaran firmaların sd karta yükleme seçeneğini yapmamaları.

.
  11. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

uygulamaları yönet seçeneğinden girdim.adobe f.p , nfs shift, universal androot, power amp yüklemiştim.bunların hepsinde de sd karta taşı yazısı silik halde.bu uygulamalar sizde de aynı şekilde mi gözüküyor?

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 17/3/2011, 19:11) 
    uygulamaları yönet seçeneğinden girdim.adobe f.p , nfs shift, universal androot, power amp yüklemiştim.bunların hepsinde de sd karta taşı yazısı silik halde.bu uygulamalar sizde de aynı şekilde mi gözüküyor?

Bendede aynı tabiki.Sd karta yükle seçeneği yoksa dahili hafızadadır.

.
  13. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

bu telefonda yapılan arama süreleri,gelen arama süreleri,toplam süreyi gösteren bir yer var mı?girmediğim yer kalmadı bulamadım.bir de istediğim bir şarkıyı zil sesi veya sms melodisi yapma seçeneği var mı?kendi zil sesleri çok kötü

.
  14. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (huzunbaz @ 17/3/2011, 19:50) 
    bu telefonda yapılan arama süreleri,gelen arama süreleri,toplam süreyi gösteren bir yer var mı?girmediğim yer kalmadı bulamadım.bir de istediğim bir şarkıyı zil sesi veya sms melodisi yapma seçeneği var mı?kendi zil sesleri çok kötü

Çağrı süresi kaydı ile ilgili programlar marketde mevcut aratarak bulabilirsin.İstediğin şarkıyı zil sesi yapmak istersen müzik programı üzerinde şarkının üstüne gelip basılı tutarsan sana zil sesi olarak kullan seçeneği sunacak.

.
  15. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

şu çağrı süreleriyle ilgili programı biliyorsan çok makbule geçecek :) markette yüzlerce program var baktım ettim ama bulamadım

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.