Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sinilker
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar merhaba,
    ben de ürünü teknosadan almıştım, aldığımdan beri telefonumda kapanma sorunu vardı. 2.1 sürümde de 2.2 türkiye sürümde de kapanmalar devam ediyor. kapanıp kendiliğinden açılıyor çoğu zaman pin şifresi isterken ender olarak şifre istemiyor. hatta geçen gün öğleden sonra telefon yanımdaydı ara ara kontrol ettiğimde normal gözüküyordu ama saat 16 dan sonra bana ulaşamayanların mesajı geldi. gerçi ürünle alakalı size danışmadan servise gönderdim. acaba sorun neden olabilir ?

.
  2. isolas
        Like  

.

User deleted

Kurduğun yazılımlar buna neden oluyor sinilker. Ama hangisinin olduğunu bilmiyorum. Bendede oluyordu. Şu an yok ama bir uygulama kurduğumda hata geri geliyorsa kurduğum uygulamayı kaldırıyorum ve geçiyor.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sinilker @ 9/9/2011, 21:10) 
    arkadaşlar merhaba,
    ben de ürünü teknosadan almıştım, aldığımdan beri telefonumda kapanma sorunu vardı. 2.1 sürümde de 2.2 türkiye sürümde de kapanmalar devam ediyor. kapanıp kendiliğinden açılıyor çoğu zaman pin şifresi isterken ender olarak şifre istemiyor. hatta geçen gün öğleden sonra telefon yanımdaydı ara ara kontrol ettiğimde normal gözüküyordu ama saat 16 dan sonra bana ulaşamayanların mesajı geldi. gerçi ürünle alakalı size danışmadan servise gönderdim. acaba sorun neden olabilir ?

Donmalar ve restart problemi 3. parti yazılımlardan olabilir.2.1 çoğu sürümünde bunlar yok fakat 2.2 sürümlerinde mevcut.Sana tavsiyelerim Türkçe offfical 2.2 froyo , cyanogen mod ya da Froyomod olacaktır.Hangi yazılımı yüklersen yükle , telefonu kullanmadan önce ilk olarak recovery modda "Wipe data factory reset" yapmayı unutma.

.
  4. sinilker
        Like  

.

User deleted

2.1 orjinal sürümde de vardı benzer sorun.

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sinilker @ 10/9/2011, 07:31) 
    2.1 orjinal sürümde de vardı benzer sorun.

2.1 üzerine gelen update 1 ile bazı sürümlerinde düzelmişti.

Örnek Hong kong sürümü

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=37776326

.
  6. sinilker
        Like  

.

User deleted

dediğim gibi servise gönderdim. çözemezlerse dediklerinizi uygulayacağım

.
  7. sinilker
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar servis tarafından yasal geri dönüş süresinde ürünle ilgili geri dönüş yapılmadığından ürün iadesi gerçekleştirdim. yeni bir motorola almak istiyorum özellikle atrix. sanırım türkiye de şu an yasal olarak satılan herhangi bir alışveriş sitesi mevcut değil ? varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim ?

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sinilker @ 30/9/2011, 18:57) 
    arkadaşlar servis tarafından yasal geri dönüş süresinde ürünle ilgili geri dönüş yapılmadığından ürün iadesi gerçekleştirdim. yeni bir motorola almak istiyorum özellikle atrix. sanırım türkiye de şu an yasal olarak satılan herhangi bir alışveriş sitesi mevcut değil ? varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim ?

Motorola Atrix'in henüz yasal olarak satışı başlamadı.Motorola Türkiye ne belli bir tarih nede belli bir gün verebiliyor bunun için , bize sadece beklemek düşüyor maalesef.Şu an satılan sadece Defy modeli var onuda Turkcell iletişim merkezlerinde bulmak oldukça zor.

.
  9. sinilker
        Like  

.

User deleted

acaba teknosadan hediye çeki alıp beklesem mi. ya da motorola yerine şu an teknosa da alabileceğim o fiyatlara yakın lg optimus black var fena değil gibi ama aklım karışık.

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.