Teknosadan alınan Milestone

Sorular

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

klavyeler için farklı romlar mı var acaba? benimki bilg.daki gibi normal yani.sol alt köşede z harfi var kimisinde orda y var sanırım

.
  2. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

bu işlem sonunda garanti dışı kalıyor mu cihaz

.
  3. doganmert
        Like  

.

User deleted

garanti dışı kalıyor tabi, Orjinal türkçe rom forumda mevcuttu ama motorola tarafından kaldırıldı. O da yakında eklenıcek. Klavyeler ıcın degıl sadece germany'nın kı qwertz. Diğer romların hepsı qwerty.

.
  4. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

teşekkürler verdiğin bilgiler için.biraz bekleyeyim cihaz 1-2 hafta sorunsuz giderse bu dediklerini uygulayacağım market için

.
  5. doganmert
        Like  

.

User deleted

tamam. Ama garanti dışında kalıcak diye korkma yanı, öbür türlü cıhazdan soğursun.

.
  6. ismaily29
        Like  

.

User deleted

sanki garanti kapmasanında olunca tamir ediyorlar ;-)
    rahat ol dostum bilinçli olduktan sonra hiç bir şey olmaz
    o teknik servislerde çalışanlardan sizin gibi arkadaşlar fark bilinç ;-)

.
  7. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

ben bu gayriresmi froyo ve diğer işleri yapabileceğimi sanmıyorum.aradım taradım kafam karman çorman oldu.cihazın flashını yakabilirmişim.bir arkadaş var bir miktar para verip ona yaptıracağım.yoksa biraz daha mı beklesem resmi güncelleme için?ne zaman çıkacağı hakkında bilgisi olan var mı?bu arada bir de kulaklık spariş ettim bu linkten sizce nasıl seçim http://www.hepsiburada.com/Liste/creative-...U=BD49822-SIYAH

.
  8. ismaily29
        Like  

.

User deleted

dostum bu ayın sonunda motorola support forumda yeni romlar yayınlanması bekleniyor, inş. bende bekliyorum ama ben milestone 2 türkçe bekliyorum bakalım nolcak ;-) heee almışken motorola bluetouth kulaklık alsaydın be adamım bu kulaklık pek iş görmez, diye düşünüyorum. hayırlı olsun güle güle kullan ;-)

.
  9. doganmert
        Like  

.

User deleted

kulaklıgı begenmedım, froyo 2.2 bu ay sonu cıkması beklenıyor bıraz sabredebılırsın sen bilirsin.. Ama basit birşey yanı talımatları okusan yapabılırsın. Arkadaşına bile güvenme derim.

.
  10. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

bluetoothlu kulaklıkta müzik tat vermez.bu kulaklığı cihazın kötü olan ses kalitesini biraz daha iyileştirebilme adına aldım..gelince izlenimlerimi aktaracağım.market için zaten garanti dışı kalacak sanırım.en iyisi ben bu froyo olaylarına gireyim.aldığımdan beri sıkıcı gelmeye başladı çünkü

.
  11. doganmert
        Like  

.

User deleted

froyoyu yukledıgındede zaten garantı dısı olucak telefon.

.
  12. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

biliyorum ben de ondan dedim ya market işine girdikten sonra resmi güncellemeyi beklemenin anlamı yok.garantiden zaten çıkmış oluyor.froyo da olacak artık öyle ya da böyle

.
  13. doganmert
        Like  

.

User deleted

Ben yınede yüklemeni kendın yap derim. Öğrenmiş olursun hem. Ayrıca froyoya daha 20 gün var o kadar beklemen saçma..

.
  14. ozzo1903
        Like  

.

User deleted

marketi yapıcam bi ara.daha önceki dediklerini uygulayarak.pek zaman bulamıyorum.tel.de şarj da yok

.
  15. doganmert
        Like  

.

User deleted

telefon kısa surede sarj oluyor zaten, yınede sen bılırsın.

.
203 replies since 19/10/2010, 10:53   4096 views
  Share  
.