Vodafone Internet Ayarları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Turkcell'de veri göndermeyi kapatmadığım için 15 liralık kontörümün hiç olmasından sonra bugün Vodafone'a geçtim. Cepnet paketi aldım. Ayar yapmam gerekiyormuş, sitelerine girdim ama Milestone yok. Herhangi bir Motorola ayarlarını alsam olur mu? Ya da elle giriş için ayarları paylaşabilecek olan var mı?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

robinson crusoe Merhaba ,

Sİm kartını taktığın zaman otomatik olarak ayarlar cihazına gelmesi lazım .Yok ise şunu bir dene Ayarlar - Kablosuz özelliği ve ağlar - Mobil ağlar - Erişim noktası adları - Menü tuşu (Dokunmatiklerin soldan ikinci ) Varsayılana sıfırla dene bakalım :thumb_yello.gif:

.
  3. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim.
    Sim kartı tekrar yerleştirme işe yaradı.

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Rica ederim robinson crusoe :thumb_yello.gif: Bende cuma :D

.
  5. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Cuma için aday çok, sıraya geçmeniz lazım :D
    Bu arada 2.1 ile telefonu çevirince ekranın otomatik dönmesi kayboldu, yaradana sığınıp 2.2 Froyo test sürümünü deneyeceğim :) Gazam mübarek olsun...

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Demek çok aday var :) Ekran ayarlarında otomatik olarak döndür seçeneği var.Dene bakalım beğenirsen devam edersin yada 2.1 dönersin :thumb_yello.gif:

.
  7. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Hocam her şeyin bir kolay çözümü var, sen daha yardım etme bana yerin dibine gireceğim birazdan :D Ekran sorunu hallolunca 2.1'den memnunum, 2.2 tam sürümü beklesem mi diye düşünmeye başladım. Bir de ana ekrandayken(giriş menülerinin olduğu ekran) bu dönme hareketini yapmak için çözüm var mı deyip bu gecelik soru kotamı doldurayım.

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Ne demek kardeşim estağfurullah :thumb_yello.gif: İşte değilsem Müsaitsem soruları cevaplarım tabiki . 2.1 şuan için çok daha stabil çalışıyor gerçekten.2.2 ' de bazı sorunlar var ama sd karta oyun ve uygulama yükleme, ayrıca flash olduğu için ben beğeniyorum.Full sürüm çok daha farklı daha iyi olacağına inanıyorum tabiki ama sen bilirsin.Ana ekranda (menü) telefonu yan çevirdiğinde sadece klavyeyi açtığında ekran döner .

.
  9. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Tamamdır, çok teşekkür ederim. Saydığın özellikleri forumda okumuştum ama pek dert etmedim şimdiye kadar. Nasılsa çok uzun bir işlem değil, 2.2 kurup deneyim. Her şey için teşekkürler.

.
  10. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

herkese merhaba.vodafone cepnet paketi alıp; telefonu bilgisayara bağlayıp bilg.dan internete girmek istiyorum.bu mümkün mü? bir de Ayarlar - Kablosuz özelliği ve ağ ayarları - Mobil ağlar - veri etkin seçeneğini seçtiğimde edge bağlantısının ekranda sürekli aktif halde çıktığını gördüm.bu sürekli veri alışverişinde olduğunu mu gösterir?

.
  11. isolas
        Like  

.

User deleted

3g mobile ortak erişimden notebookla kablosuz bile bağlanabilirsin. Veri etkin olduğunda evet internetin sürekli açık olur bu da şarj süresini kısaltır. Tavsiyem neti kullanacağında açmandır.

.
  12. huzunbaz
        Like  

.

User deleted

teşekkürler verdiğin bilgiler için isolas

.
11 replies since 20/12/2010, 16:14   589 views
  Share  
.