[ZN5] Freedom Extreme Brazil Final by Junior Passos

Beğenilen MP

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

valla zaten bu ikisi dışında alternatifim yok sonuçta benim göçertemeyeceğim bişey olmalı :D x1 xtreme farketmez yapabileceklerimi yapsın yeter.. önce bari sym x-treme i flaşlıyım da beğenmezsek artık son çare x1 yükleriz napalım

tavsiye için teşekkürler :D

.
  2. George Jetson
        Like  

.

User deleted

zn5 e hangisini yükleyelim birine iyi diyonuz birine kötü diyonuz şöle 4 4lük mod yokmu

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

uzgunum dostum su an en 4 4luk diyebileceklerim sym x.1 ve sym x-treme

.
  4. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

yok abi tamamdır sym x1 buraya kadar.. 2. kez ve son kez yükledim ama freedom extreme kadar değil abi yok.. daha da sym yüklemem :D

kamera tamamen kullanışsız sym x1 de.. daha stabil olabilir sym x1 ama freedom a göre kesinlikle yavaş.. daha fazla pil harcıyor yavaş olmasına rağmen..

freedom da hem pil koruma iyi hem de hızlı.. stabilite olayı da şöyle eğer sapıtırsa sistem mesela yukarıda dediğim gibi kafasına göre menülere giriyor kamerayı falan açıyor kapatıyorsa kendi kendine vs. vs. ... bataryayı çıkarıp tekrar takın.. sorun düzelecektir.

bu bataryayı çıkarma olayı sürekli olmuyor bende şu ana kadar 1 kez oldu bataryayı çıkarıp taktım düzeldi yaklaşık 1 haftada 1 kez oldu desek ki tekrarlayacağı meçhul o kadar da olsun çok da mühim değil bence :D

getirdiği özellikler ve kullanım kolaylığı nedeniyle ve sym x1 e göre üstün taraflarıyla şu an kullanılacak tek mp bana göre..

başlığın FREEEEDOOOOOOOM olarak değiştirilmesini talep ediyorum :P

.
  5. profaksay
        Like  

.

User deleted

:D ilkerburak bence yakında Zine Revolution hepsini geçecek biraz sabır. :thumb_yello.gif:

.
  6. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

julio nun revolution ı mı? eğer oysa julio zn5 ini satmış revolution yeni versiyonu çıkmayacakmış mmus da sormuştum böyle bi yanıt geldi..

yeni konu açtığın ZineEvolution dan bahsediyosun tamam şimdi anladım :D

inşallah olsun beklemedeyiz bakalım..

.
  7. bilbar
        Like  

.

User deleted

bunu yükledim ilk defa modladığım için kafamda çok büyütmiüşüm çok basit şekilde oldu

yotube videolarını açmadı ne yapmam gerekiyor
    operayı ing çeviremiyor muyum
    bide fun light ne işe yarıyor enable deyince degişen bişey olmadı mereak ettim

.
  8. profaksay
        Like  

.

User deleted

Youtube için forumda java prog bölümünden bolt yükleyebelirsin. operayı tr bile indirebilirsin web sitesinden. Funlight biri seni arayınca tuş takımının ışık gösterisi yapmasını sağlar.

.
  9. bilbar
        Like  

.

User deleted

attığım mesajlar gönderilemedi diyor o yüzden resending yapıyor ama mesajlar gidiyor resending yaptıkça tekrar tekrar gönderiyor nasıl düzeltebilirim

telefon oldukças hoşuma gidiyor ama doğru düzgün bi tane mp olmaz mı :bash.gif:

Edited by bilbar - 16/12/2010, 12:18

.
38 replies since 22/11/2010, 17:28   854 views
  Share  
.