RSD LITE YERİNE HANGİ PROGRAM ACİL?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. veyabera
        Like  

.

User deleted

kardeş *# açma tuşuna bas boot loadher menü gelcek telde sonra flashla teli programı falan silmene gerek yok aynısı ebenimde başıma geldi:D dediğimi yap istediğini flashla aynı hata bundan dolayı smbyan attıktan sonra direk atılmıo flash benim teldede oldu önce usb tak teli kapatıp dedğim tuşlara bas bot menude telin flash la hadi bekliorum cevabunu oldumu olmadımı diene kadar:D

.
  2. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (veyabera @ 11/12/2010, 08:49) 
    kardeş *# açma tuşuna bas boot loadher menü gelcek telde sonra flashla teli programı falan silmene gerek yok aynısı ebenimde başıma geldi:D dediğimi yap istediğini flashla aynı hata bundan dolayı smbyan attıktan sonra direk atılmıo flash benim teldede oldu önce usb tak teli kapatıp dedğim tuşlara bas bot menude telin flash la hadi bekliorum cevabunu oldumu olmadımı diene kadar:D

kardeş teşekkür ederim aynen dediğin gibi yaptım semseddin hoca da demişti hallettim çok şükür yaa saatlerce uğraştım bir gün boyunca inat ettim olmadı nette o kadar çok bu sorunla karşılaşan var ki ama hiçbir bu şekilde yapın diye yazmamış

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Aslında en baştan daha başlamadan modding rehberlerini inceleseydin orada bu tuşların tamamı yazıyordu :D Ben de telefon açılmıyor ve flash yemiyor sandım. Bu arada garip olan boot modunda teli açmadan sym xi yükleyebilmen :blink:

.
  4. ilkerburak
        Like  

.

User deleted

rsd lite dışında program kullanmak önerilmiyor ! SAKIN BAŞKA PROGRAMLA DENEMEYİN sorumluluk size ait gerçi :D

.
  5. ErgN
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=39468114

Zn5 Mod rehberi.

.
  6. komancerro
        Like  

.

User deleted

QUOTE (profaksay @ 11/12/2010, 16:00) 
    Aslında en baştan daha başlamadan modding rehberlerini inceleseydin orada bu tuşların tamamı yazıyordu :D Ben de telefon açılmıyor ve flash yemiyor sandım. Bu arada garip olan boot modunda teli açmadan sym xi yükleyebilmen :blink:

aslında en başta orayı okumuştum ama hiçbiryerde flash işlemini boot modunda yapın diye birşey görmedim :)

.
  7. ErgN
        Like  

.

User deleted

Profaksay birkeresinde bende V8'İ modlarken boot modda getirmeyi unutmuştum hiç sorun çıkmamıştı :))

.
  8. profaksay
        Like  

.

User deleted

Ben de hep çıkıyor getirmezsem.

.
22 replies since 10/12/2010, 09:34   371 views
  Share  
.