Universal Androot 1.62.2

5 sn'de rootlamak için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Developer anasayfası

ka4pg

XDA'da gezinirken bu programa rastladım, yazarın dediğine göre 5 sn'de cihazınızı kolay ve en güvenli yoldan root edebilirsiniz. Milestone 2.1 rom'unu 5sn'de root ettiği XDA kullanıcıları tarafından onaylanmış.

İndir

Desteklenen cihazlar

Google Nexus One (2.2)
    Google G1 (1.6)
    HTC Hero (2.1)
    HTC Magic (1.5) (Select Do not install Superuser)
    HTC Tattoo (1.6)
    Dell Streak (2.1)
    Motorola Milestone (2.1)
    Motorola XT701
    Motorola XT800 (2.1)
    Motorola ME511
    Motorola Droid (2.01/2.1/2.2 with FRG01B)
    Sony Ericsson X10 (1.6)
    Sony Ericsson X10 Mini (1.6)
    Sony Ericsson X10 Mini Pro (1.6)
    Acer Liquid (2.1)
    Acer beTouch E400 (2.1)
    Samsung Galaxy Beam
    Vibo A688 (1.6)
    Lenovo Lephone (1.6)
    LG GT540 (1.6)
    Gigabyte GSmart G1305

Desteklenmeyen cihazlar

Samsung i9000 / i6500U / i7500 / i5700
    Motorola ME600 / ME501 / MB300 / CLIQ XT
    Motorola 2.2 FRG22D
    Archos 5
    HuaWei U8220
    HTC Desire / Legend / Wildfire (Soft Root)
    HTC EVO 4G / Aria
    SonyEricsson X10i R2BA020
    myTouch Slide

Edited by Semseddin - 16/2/2012, 16:54

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Programı sd kart dizinine indirin ve kurun.Go to root seçeneğini tıkladığınızda 5 sn içinde your device is rooted olacak :) Teşekkürler paylaşım için :thumb_yello.gif:

.
  3. halibut
        Like  

.

User deleted

selamlar,

Teknosadan aldım makineyi daha root etmekle uğraşıyorum.

Bu dosyayı cihazdan indirmeye çalıştığımda desteklenmiyor hatası veriyor.

Nasıl yapıcaz bu işi ?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

2.1 Hong Kong rom yüklersen olur, forumda anlatımlar mevcut.

.
  5. halibut
        Like  

.

User deleted

ya ne dandik olay, şimdi de romu rsd lite görmüyor. başka sbf dosyayı görüyor bu hk romu .sbf olarak görmüyor...

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Rom dosyasını winrar ile *.gz formatından çıkarın, windows gezgininden klasör seçenekleri / Bilinen dosya tipi uzantılarını gizle kutusunu kaldırın. Son olarak rom dosyasının adın HK236.sbf değiştirin.

RSD Lite rom dosyasını görecektir.

.
  7. halibut
        Like  

.

User deleted

aynen öyleymiş. Neyse hallettik.. şu an market açık...

.
  8. chnkmlogt
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 4/9/2010, 20:08) 
    Programı sd kart dizinine indirin ve kurun.Go to root seçeneğini tıkladığınızda 5 sn içinde your device is rooted olacak :) Teşekkürler paylaşım için :thumb_yello.gif:

selam kardeş ben bu sd kart içine atma olayını halledemedim ya biraz daha detaylı anlatabilir misin acaba

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (chnkmlogt @ 20/12/2010, 14:34) 
    QUOTE (dogangoxel @ 4/9/2010, 20:08) 

selam kardeş ben bu sd kart içine atma olayını halledemedim ya biraz daha detaylı anlatabilir misin acaba

Selam arkadaşım ,

Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağlıyoruz , bilgisayar hafıza kartını harici bir disk şeklinde görecektir bilgisayarımdan veya otomatik dosyaları aç seçeneğiyle hafıza kartına (Sd karta ) erişebilirsin.Uygulamayı içine atttıktan sonra usb kabloyu çıkartabilirsin daha sonra astro veya başka bir programla uygulamayı cihaza kurabilirsin :thumb_yello.gif:

.
  10. chnkmlogt
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 20/12/2010, 13:37) 
    QUOTE (chnkmlogt @ 20/12/2010, 14:34) 

Selam arkadaşım ,

Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağlıyoruz , bilgisayar hafıza kartını harici bir disk şeklinde görecektir bilgisayarımdan veya otomatik dosyaları aç seçeneğiyle hafıza kartına (Sd karta ) erişebilirsin.Uygulamayı içine atttıktan sonra usb kabloyu çıkartabilirsin daha sonra astro veya başka bir programla uygulamayı cihaza kurabilirsin :thumb_yello.gif:

bilgisayarımdan nereye atıcam peki dosyayı bu dediklerini yaptımda astro programında bulamadım dosyayı :)

.
  11. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bigisayarımda sd kartını harici bir disk şeklinde ( C : gibi ) gösteren bir ikon göreceksin onu tıkla ve ana dizine at yada bir dosya seç onun içine at astrodanda attığın yeri bul ve yükle.

.
  12. chnkmlogt
        Like  

.

User deleted

eyw hallettim sağolasın

.
  13. iares
        Like  

.

User deleted

herkese selam öncelikle ben root yapıyorum arkasından overlock yapıp 1ghz çıkarıyorum cihazı fakat tlf kapatıp açınca overlock defult dönüyor .eksik yaptığım bişeymi var acaba yardımcı olursanız sevinirim

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba iares, foruma hoşgeldin. Cihazı kapattıktan sonra overclock modülünün kapanması normal. Her restarttan sonra overclock'u aktifleştirmelisin.

.
  15. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (iares @ 8/1/2011, 14:45) 
    herkese selam öncelikle ben root yapıyorum arkasından overlock yapıp 1ghz çıkarıyorum cihazı fakat tlf kapatıp açınca overlock defult dönüyor .eksik yaptığım bişeymi var acaba yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba iares ,

MArketden milestone overclock programını indir daha sonra programın içerisinde bulunan Autoload on boot seçeneğini seçersen her açılışta otomatik overclock yapar :thumb_yello.gif:

.
25 replies since 31/8/2010, 14:16   4060 views
  Share  
.