Telefona alternatif arıyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Selamlar.

Konuyu açacak başka bir yer bulamadığım için buraya yazıyorum.

Geçen sene Amerika'daydım. Bizim telefonun(Droid 1) yerini anca yenisi tutar dedim, Droid 4'ü mağazalarda sordum, sim kart teknolojisi kullanılmadığı için Türkiye'de çalışmayacağını söylediler. Yani unlocked yokmuş. Hoş artık Türkiye'ye geldim ama Droid 4'ü Türkiye'ye getirip kullanan var mı?

Klavyeli telefon olayı bitti gibi ama başka bir telefon kullanmayı da hayal bile edemiyorum. Blackbarry gibi cihazlar çok dandik görünüyor gözüme. Harici klavyeyle tüm ekran bana kalıyordu, bilgisayar gibi kullandım senelerdir bizim cihazı. Hani 500 dolar ver işlemci-ram-dahili hafıza arttıralım deseler kabul edeceğim. Var mıdır derdimin bir çözümü? Ayfon-Samsung falan alasım yok hiç, ne yapsam bilemedim.

.
  2. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Bence bastonunu bir kenara bırakıp teknolojiye ayak uydur :)

.
  3. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Haha :D Sonunda acı gerçeği birisi söyleyecekti :D

Günlerdir internet sayfalarını karıştırıp çok övülen LG G2, iPhone 5S, Sony Experia Z1, HTC One, Samsung Note 3 bakıyorum öyle. Telefonun kalınlığını benim telefondan yarım santim daha ince yapıp kulağına tablet bilgisayar dayamanın mantığını bir türlü çözemedim, çok çirkin bir görüntü. O devasa hallerine rağmen klavye açılınca geriye kalan görüntü alanı benim ekran kadar geniş değil <_< Ne diyeyim, bunlar hep ayfon işte, Allah seni bildiği gibi yapsın Steve :argue.gif:

.
  4. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Piyasa 90_60_90 takılıyor artık senin gibi balık etli seven kalmadı obeziteyle savas saglik bul... :):)

.
  5. robinson crusoe
        Like  

.

User deleted

Telefon ilk çıktığında aldığım ama çok kullanmadığım bir portatif şarj cihazı vardı. Onu naftalinleyip kaldırmıştım tekrar çıkardım eskilerin arasından. Gittim Japon yapıştırıcısı aldım, dökülen tuşlardan bulabildiklerimi yapıştırdım. İnternette yedek batarya alabileceğim bir yer buldum, fırsat olunca gidip alacağım. Zoruma gitse de 3. dünya ülkesi vatandaşı olmayı kabullendim birkaç sene daha umutla Droid 4'ün Türkiye'ye gelmesini bekleyeceğim :) Sizlere kendi boyunuzdan uzun 90-60-90'larla mutluluklar :D

.
4 replies since 31/10/2013, 23:47   154 views
  Share  
.