Youtube tablet uygulaması hatası (Çözümü)

3.0.15 sorununun çözümü

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

İlk posttaki çözüme ek olarak ,

http://forum.xda-developers.com/attachment...80&d=1292623790

Arkadaşlar linkteki apk. dosyasını Xoom cihazınız indirin,herhangi bir dosya yöneticisi ile yükleyin fakat hata verecek "not installed" hatası , daha sonra ayarlar-uygulamalardan Youtube seçeneğini tıklayın ve "Uninstall updates" seçin ve cihazınızı kapatıp açın.Uygulama 3.0.15 olarak cihazınıza yüklenecek.

Şu yöntemide deneyebilirsiniz ,

Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları yönet - Tümü - "Google Partner Setup" bulun ve verileri temizleyi seçin ve cihazını kapatıp açın.

.
  2. ilhan78
        Like  

.

User deleted

hata vermeden yükleniyor.
    unistall update seçeneği yok:(

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaşlar eğer yapamazsanız www.megaupload.com/?d=GOCWGEE4 indirin bunu winrardan çıkartıp tablete atıp kurun sistem de dili ingilizce yapın sorunsuz çalışacaktır versiyon 3.0 dır şuan kendim kullanıyorum.

.
  4. ilhan78
        Like  

.

User deleted

teşekkürler cenkcezaa bu yöntem işe yaradı:)

.
  5. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Size sunduğum çözümleri neredeyse tüm yabancı sitelerden araştırarak paylaştım.Bazı kullanıcılarda olumlu sonuç vermiş bazılarında sizinki gibi olmamış maalesef.Youtube bende Türkçe dil seçeneğinde hem milestone cihazımda hemde Xoom'da çalışıyor :)

.
  6. ilhan78
        Like  

.

User deleted

sağolun doğan hocam sizin yöntemlerde biz bir hata yaptık ama bir türlü olmadı anlamadım.sizde türkçede olup bizde olmaması enteresan,napsak şu xoomu yere atsak düzelirmi.
    bir bu yöntem kaldı:)
    sizin ki wifi mi?
    custom rom yüklü ise belki ondandır.
    bende rotlu 3.2 stock yüklü

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Benim Xoom tablet wifi modeli.Yurt dışı cihazı olduğu için olabilir.Aynı şekilde milestone'da yurt dışı.Bende şuan için ne custom rom var nede root,çünkü ilk resmi ics benim cihaza gelecek ;)Genelde ilk update ve yazılımlar usa sürümlerine geldiği için bende usa versiyonunu attımki ilk bende olsun diye.Yanımda olsa deneyeceğim sonucu yazıcam ama şuanda yanımda değil :)

.
  8. ilhan78
        Like  

.

User deleted

bende bu mz601 satıp wifi modeli alıcam en güzeli o.
    updatelerde ilk ona çıkıyor,customlarda.
    zaten 3g kullandığım yok.

.
  9. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

3g modeli alıpta 200 $ fazla vermektense 3g lazım olduğu yerde wifi hotspot ile telefonumu tablete bağlar ondan kullanırım diye düşündüm :) Hem işyerinde hemde evimde internet olduğu için 3g ihtiyacım olmuyor.Bunları düşünerek gereksiz olduğunu düşündüm ve wifi modelini aldım.Ayrıca Türkiyede halen 3g çok pahalı.

.
  10. ilhan78
        Like  

.

User deleted

sıfırı pahalı da 2. elde fiyatlar dip,800 tl'ye hala alıcı bulamadım:)

.
  11. ylmaz
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Ben yeniyim bu sitede bende motorola xoom mz601 var ama ben bunu sarj edemiyorum cihaz yeni ama olmuyor yeni sarj cihazi aldim ama olmadi neden dir bana yardimci olmusunuz

.
25 replies since 25/4/2011, 09:23   5713 views
  Share  
.