Motorola Xoom Resetlemek

Xoom kilitlenirse !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. torment
        Like  

.

User deleted

üzerine bir soğuk su iç diyorsun yani....
    neyse yapacak bişi yok bu durumda.

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Sen heralde cihazi root etmeye calistin fakat root islemi wifi modeli icin ve 3g+wifi modeli icin farkli.Ikisi icinde farkli komutlar ve farkli basliklar acilmis xda forumunda.

.
  3. torment
        Like  

.

User deleted

Selamlar , uzun zamandır yoktum, yine geldim :)
    Arkadaşlar, daha önce belirttiğim gibi benim cihaz yurtdışından, bu ara teleservice denilen bir servis türemiş. ama adamlara ulaşmak icin özel eğitim almak gerekiyor sanırım. Benim gibi yurtdışından cihaz alıp donanım arızası olan kimse yok mu ? olan varsa da ne yaptı ? lutfen bir yardım ? USA gönderme riskini alamıyorum, gönderilir ama geri gelirmi ? Hiç kimsenin başına gelmedi boyle birşey ?

.
  4. motorola xoom
        Like  

.

User deleted

Motorola XOOM tabletim var şifresini unuttum nasıl resetliyebilirim yardımcı olabilirmisiniz?

.
  5. snbrk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (motorola xoom @ 5/9/2012, 11:50) 
    Motorola XOOM tabletim var şifresini unuttum nasıl resetliyebilirim yardımcı olabilirmisiniz?

Sitemize hoşgeldiniz,

S.S.S. konusunda bulabilirsiniz.

Resetleme "Cihazıma uyumsuz rom yükledim, uygun olmayan boot'u flashladım, sonucunda cihaz çalışmıyor, Dual Core logosunda kalıyor veya belli özellikler çalışmıyor. Düzeltebilir miyim?" soru başlığıyla yer almaktadır.

.
  6. motorola xoom
        Like  

.

User deleted

ses açma ve kilit tuşuna bastıktan sonra bu kcümleler çıkıyor:

STARTİNG RSD PROTOCOL SUPPORT 0
    OneWire:Charger is not connected or battery is not being charged... (şarja takıtığımda bu yazı değişiyor)
    Battery charge level : 80%

Yardımcı olun lütfen !!

.
  7. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (motorola xoom @ 5/9/2012, 16:02) 
    ses açma ve kilit tuşuna bastıktan sonra bu kcümleler çıkıyor:

STARTİNG RSD PROTOCOL SUPPORT 0
    OneWire:Charger is not connected or battery is not being charged... (şarja takıtığımda bu yazı değişiyor)
    Battery charge level : 80%

Yardımcı olun lütfen !!

Android recovery menüsü üzeriden cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.Tüm ayarlarınız sıfırlanır.

Cihazı normal şekilde, Power tuşuna basarak açın, Dual Core logosu geldiği zaman volume down'a basın, biraz sonra üstte android recovery yazısı belirecek. Çıktıktan sonra volume up ile android recovery'e ulaşabilirsiniz..

.
  8. Satlm Erduran
        Like  

.

User deleted

Tarif etiğiniz gibi bastıgım zaman starting fastboot protocol support yazısı çıkıyor ne yapmam gerek

.
22 replies since 25/4/2011, 15:02   3438 views
  Share  
.