ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. real_trew
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 1/6/2012, 09:23) 
    QUOTE (OrangeKing @ 31/5/2012, 21:39) 
    Arkadaşlar recovery almak için ses kapama power butonu ardından recovery giriş dedim inlem ve android simgesi aşamasında kaldı tel tepki vermiyor. Ses açma power tuşuna beraber basıyorum tepki yok. Power tuşuna basılı tutuyorum tepki yok. Kilitlendi kaldı öyle bataryayı çıkarmalımıyım acil kaldım öyle :(

recovery almak ne demek?
    siz CWM yüklemeye mi çalışıyorsunuz?
    yoksa "stock recovery" içine girmeye mi?

fastboot ekranına geldikten sonra ses kısma tuşuna basarak "anrdoid recovery" görene kadar ilerliyorsunuz.
    bu yazı çıkınca ses açma tuşuyla seçim yapıyorsunuz.
    karşınıza çıkan ünlem ve küçük android böceğini atlatıp recovery menüsüne girmek için ses açma ve kapam tuşlarına aynı anda basıyorsunuz.
    başka bir yerlere basmayın, işe yaramaz.

QUOTE (real_trew @ 1/6/2012, 09:02) 
    Arkadaşlar benim atrix in Kutusunda Atrix At&T 4g yazıyor o zaman bu romlardan benim hangisini yüklemem gerekiyo cihazın soft brick olduğu söylendi bi yardımcı olurmusunuz ?

tam olarak amacınız nedir söyler misiniz?
    spor olsun diye rom mu atacaksınız alete yoksa belirli bir niyetiniz var mı?

Cihazımın Softbrick olduğu söylendi orjinal romu yüklemem gerekiyo anladığım kadarıyla o yüzden sordum hangisini yükleyim diye

Ben Kısaca anlatıyım
    SVF:105:1:2
    Failed to boot 0x1000
    No OS detected, going to RSD mode in 5 Seconds
    Press a key to stop count down
    Available Modes are
    1 RSD
    2 Gastboot
    3 NvFlash.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    14 BP tools
    Vol up to select, Vol down for next choice
    Current Choice is mode:
    RSD
    Starting Fastboot protocol support
    Yazıyor ve telefon açılmıyor Yardım Lütfen
    Rsd ile 4547-fix-try2 dosyasını flashlamaya başladım bu yazı geldi gitmiyor Lütfen yardım
    Sonra Şu an açtığımda seçim yapabiliyorum Android recovery e girdiğim zaman Bekliyorum daha sonra failed kernel gibi kırmızı yazı ile uyarı veriyor. Birde sizden akıl alayım ne yapmam gerekiyo ?

Çıkan kırmızı yazı bu
    "Failed to setup warmboot args %­x
    Failed to set shmoo boot argument
    Critical failure: Unable to start kernel"

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19747 views
  Share  
.