ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. OrangeKing
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 1/6/2012, 09:23) 
    QUOTE (OrangeKing @ 31/5/2012, 21:39) 
    Arkadaşlar recovery almak için ses kapama power butonu ardından recovery giriş dedim inlem ve android simgesi aşamasında kaldı tel tepki vermiyor. Ses açma power tuşuna beraber basıyorum tepki yok. Power tuşuna basılı tutuyorum tepki yok. Kilitlendi kaldı öyle bataryayı çıkarmalımıyım acil kaldım öyle :(

recovery almak ne demek?
    siz CWM yüklemeye mi çalışıyorsunuz?
    yoksa "stock recovery" içine girmeye mi?

fastboot ekranına geldikten sonra ses kısma tuşuna basarak "anrdoid recovery" görene kadar ilerliyorsunuz.
    bu yazı çıkınca ses açma tuşuyla seçim yapıyorsunuz.
    karşınıza çıkan ünlem ve küçük android böceğini atlatıp recovery menüsüne girmek için ses açma ve kapam tuşlarına aynı anda basıyorsunuz.
    başka bir yerlere basmayın, işe yaramaz.

QUOTE (real_trew @ 1/6/2012, 09:02) 
    Arkadaşlar benim atrix in Kutusunda Atrix At&T 4g yazıyor o zaman bu romlardan benim hangisini yüklemem gerekiyo cihazın soft brick olduğu söylendi bi yardımcı olurmusunuz ?

tam olarak amacınız nedir söyler misiniz?
    spor olsun diye rom mu atacaksınız alete yoksa belirli bir niyetiniz var mı?

Orjinal rom kullanıyorum cwm yok cihazda bi yedeğini almak istiyorum. Stock recovery oluyor heralde. Neyse cihazın bataryayı çıkarıp taktım bayağı bir geç sürdü açılması ama çalışıyor şimdi :thumb_yello.gif:

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19747 views
  Share  
.