ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. hakim66
        Like  

.

User deleted

sinan abi atrix 4g 2.3.6 (4.5.141)'i ilk posta eklermisin

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eklendi.

4.5.141 AT&T ATRIX 4G ROM

.
  3. hakim66
        Like  

.

User deleted

teşekkürler

abi birde benim kafam karıştı rsdlite ile ilgili.

senin rsd lite ile flashlamak konunda: telefonu data modunda bağlayın demişsin. ama kimileri ses ksıma+powera basın ardında rsd yi seçin falan demiş. nasıl olcak

.
  4. mustea
        Like  

.

User deleted

telefon açıkken formatlayamazsın. o yüzden telefonu kapatıp açarken power+ses kısma tuşuna basman gerekiyor üstte yazılar çıkacak. sadece aşağı tuşuyla RSD yazana kadar gel burda yukarı tuşuna basarak RSD yi seçmiş olacaksın. daha sonrasında rsd lite programını aç indirdiğin romu dosya yoluyla seç telefonunda görünüoyorsa starta bas hatta ben şuan flashlıyorum. işte resimdeki gibi

sadas

.
  5. hakim66
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mustea @ 14/8/2012, 10:36) 
    telefon açıkken formatlayamazsın. o yüzden telefonu kapatıp açarken power+ses kısma tuşuna basman gerekiyor üstte yazılar çıkacak. sadece aşağı tuşuyla RSD yazana kadar gel burda yukarı tuşuna basarak RSD yi seçmiş olacaksın. daha sonrasında rsd lite programını aç indirdiğin romu dosya yoluyla seç telefonunda görünüoyorsa starta bas hatta ben şuan flashlıyorum. işte resimdeki gibi

sadas

çok teşekkürler

.
  6. oscarlong
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aslanhan @ 8/8/2011, 10:07) 
    hocam şimdi bu kablo ile hard brick olmus cihazı kurtarmamız mümkünmüdür değilmidir ?

Evet yaaa kurtarılabiliyormu cevap lütfen....

.
  7. geremb
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben bu işlemi yaptım ama telefon kendini resetlemeye başladı rethink possible a gelince reset atıyor ne yapmam lazım aci yardım lütfen

en sonda rsd de please power up manually this phone executed %100 çıkmıştı.

sonra reset atmaya başladı ben de kabloyu falan çıkardım hala reset atıyor telefon bataryayı çıkarıp taktım.

allah aşkına biriniz yardım edin lütfen

yüklediğim buydu 1FF-olympus-user-2.3.6-4.5.141

Edited by geremb - 22/10/2012, 22:21

.
  8. geremb
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar şimdi bataryayı çıkardım sizden gelecek bir öneriyi bekliyorum yardım lütfen. ne unlocked yazısı ne başka bişey açılıyor rethink possible da reset atıyor lütfen yardım beyler

.
  9. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

22:07de ilk post. 22:37de ikinci post.Burda kimse sizin derdinizi beklemiyor, yardım istiyorsanız sakinliğinizi korumanız ve panik yapmamanız lazim...

Burda 2post, üstüne bir de başlığınız var.Sorununuza cevap yazdım.Takipteyim..

.
  10. aligatorX
        Like  

.

User deleted

QUOTE (geremb @ 22/10/2012, 21:37) 
    arkadaşlar şimdi bataryayı çıkardım sizden gelecek bir öneriyi bekliyorum yardım lütfen. ne unlocked yazısı ne başka bişey açılıyor rethink possible da reset atıyor lütfen yardım beyler

muhtemelen RSD lite ta pass yazısını görmemişsindir.Excute %100 yazsısı ve en sağda da hala in process yazıyordur.Kabloyu çıkart.Recovery modda telefonu
    aç ve wipe işlemlerini yaptıktan sonra telefonu kapat tekrar aç.Sonra kabloyu telefona bağla. RSDlite ta pass yazısı çıkacaktır.Ondan sonra otomatik olarak telefon kapanıp tekrar açılacaktır.(Tabii firmware yükleme işlemi bitti diye programı kapatmamışsındır inşallah.Programı kapatıp Tekrar açtıysan olmaz.) Açılmazsa da sen kabloyu çıkarıp telefonu açarsın.Bu sefer muhtemelen resetleme sorunu kalmayacaktır.Bende aynı şeyi yaşadım.Böyle düzeldi.

.
  11. by_crac
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Selam...

Benim Telefonumda 45.31.0MB860.Retail.en.TR sürümü yüklü, Bunu telefonuma direk yükleyebilirmiyim .(1FF-olympus-user-2.3.6-4.5.141)

Yüklemeyi denedim hata aldım. Yardım edermisiniz. Şimdiden teşekkürler.

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (by_crac @ 25/11/2012, 20:45) 
    Arkadaşlar Selam...

Benim Telefonumda 45.31.0MB860.Retail.en.TR sürümü yüklü, Bunu telefonuma direk yükleyebilirmiyim .(1FF-olympus-user-2.3.6-4.5.141)

Yüklemeyi denedim hata aldım. Yardım edermisiniz. Şimdiden teşekkürler.

4.5.141 AT&T 4G içindir...

.
  13. zaom
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar 1 aylık atrix sahibiyim ereyon dan almıştım nottachtrixx kullanıyorum şuan bu orjinal romlardan hangisini yüklemeliyim?

.
  14. gezende
        Like  

.

User deleted

Benimde sorum, 45.31.0.MB860.Retail.en.TR yüklü Atrix için hangi 2.3.6 orjinal rom?

ilk sayfaya baktım ama kodlardan pek bir şey anlayamadım. Yardımcı olursanız memnun olurum...

.
  15. Arthemis1
        Like  

.

User deleted

zaom bu rom bizim makinalara olmuyor. Bende şimdi notachtrix yüklemeye çalışıyorum tavsiye edermisin eksik varmı hiç?

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19732 views
  Share  
.