ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aslanhan @ 8/8/2011, 11:07) 
    hocam şimdi bu kablo ile hard brick olmus cihazı kurtarmamız mümkünmüdür değilmidir ?

telefon fastboot ekranina giriyor mu?

.
  2. aslanhan
        Like  

.

User deleted

nvflash mode batery to law diyor

numaramı yazayım sana bi çağrı atarmısın arayayım hocam seni.
    532 387 21 05

rica etsem bana bi çagrı atarmısın seni arayayım.
    532 387 21 05

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aslanhan @ 8/8/2011, 11:49) 
    nvflash mode batery to law diyor

numaramı yazayım sana bi çağrı atarmısın arayayım hocam seni.
    532 387 21 05

rica etsem bana bi çagrı atarmısın seni arayayım.
    532 387 21 05

yedek almayi (eger sizin acinizdan gerekiyorsa) unutmayin telefonu gondermeden...

.
  4. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Orjinal romun recoveri ile yüklenebilir versiyonu varmi arkadaşlar

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hangi sürüm lazımdı ?

.
  6. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Hocam. 2.3.4 versiyon lazim.farkli rom yuklemeleri yaptigimda recoverden yükleme yapmak icin çunki sbf ile yükleme yaptigimda her seferinde receveri yi yeniden yüklemek istemiyorum

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4.5.91 AT&T CWM , SYSTEM VE BOOT
    4.5.91 WEBTOP IMG

:thumb_yello.gif:

.
  8. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim Şemsettin Hocam.

.
  9. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Bu rom un fransa versiyonu varsa onu yüklesem cihaz desteklermi ve türkce olurmu

.
  10. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben cihazı aldıgımda unlocket idi ve recoveri yüklenmişt,i rom da 2.3.4 modifiye olarak geldi.Şimdi ben orjinal rom a dönmek istediğimde recoveriden dönüyorum,merakım şu sbf ile yüklesem cihaz unlocket olduğu için çökermi?Bir de sbf ile yüklenen rom ile recoveri den yülenen orjinal rom arasındaki FARK sıfır denecek kadar yok diyebilirmiyiz.saygılar.

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eğer Atrix 4G mod rehberinde paylaştığım kendinden bootloader unlock'lu 4.5.91 sbf yüklersen birşey olmaz fakat 2.2 ve daha eski sbf'leri flashlarsan cihaz'ın brick olur. Yanlız en sağlıklısı rom işlerini recovery'den halletmendir.

.
  12. sarke
        Like  

.

User deleted

sinan hocam bilgiler için teşekkürler senin sayende original gb rom root ettim şimdi bootloder unlock edip yeni romlar denemek istiyorum ama cekiniyorum .nasıl yapacağımı anlatursanız sevinirim .bir sorum daha var contact storage application yeni birini eklemeye çalıstıgımda kapanıyor yani yeni kişi ekleyemiyorum neden .

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba sarke,

Settings / applications / manage applications / all / contacts storage application 'ı seç ve clear data ve clear cache 'e tıkla, telefonu yeniden başlat. Bu türde force close hataları'nın genel sebebi rom yüklemeden önce wipe data factory reset ve wipe cache partition yapılmamasıdır. Bootloader unlock ve custom rom'lar üzerine anlatımı yapmıştık, takıldığın yerde danışabilirsin.

Sinan.

.
  14. sarke
        Like  

.

User deleted

sinan hocam tşkler dün bir arastırdım xda sıteden sorun storage cashten değil benim ahmaklıgımdan yahoo aunthicator ve yahoo mail app larını sılmıstım buda bu soruna neden oluyormus sımdı sadece rootlu olan bootloader unlocked edilmemıs olan atrıxıme bu doyaları gerı getırmek ıcın ne yapayım bır tane kenneth img dosyası buldum deoxide edılmıs ama root lu atrıxlere uygulanabılen fakat onua sadece moto fastbootla yukleyebılırsınız dıyor ama ben root tan sonra (suruculer yuklu ) fastboot modunda atrixi windowsa gosteremedım usb debuggng acık. yardım edersenız sevınırımç.
    saygılar

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Fastboot temel programlardan biri, aşağıdan kullanımı inceleyebilirsin. Bu dosyaları geri getirmek için yapılabilecek 2 yöntem var.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47033469

1- Kolay yol, recovery'e girip data factory reset yapıp sistemi sıfırlama ile geri getirmek
    2- Karışık yol, adb ile cihaza bağlanıp, yüklemek istediğin dosyaları bulunması gereken klasörlere push etmek.

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19732 views
  Share  
.