ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sarke
        Like  

.

User deleted

sorunu rsd lite ile flashlayarak cozdum tesukkurler .Ama bootloader unlock konusunda kararsızım etmelimiyim etmemelimiyim diger roomların orıginal rooma gore artıları neler acıklarsanız sevinirim saygılar

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihaz ile uğraşmayı seviyorsan Bootloader 'ı unlock etmelisin. Uğraşmam olduğu gibi memnunum diyorsan, yapmana gerek yok.

.
  3. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

sinan hocam homebase isimli rom'un ext3 ext 4 gibi ifadeler var ,bu rom recoveriden normal yükleniyormu

.
  4. sarke
        Like  

.

User deleted

romu yükledim sinan hocam ama pil dusmanı nedendır bilinmez

homebase romdan bahsediyorum kusura bakmayın soylemeyı unuttum

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Homebase 1.3gh oc surumu indirdiyseniz, setcpu ile profiller olusturun, max cpu frekanslarını belirli kosullara gore belirleyebilirsin.

.
  6. sarke
        Like  

.

User deleted

yaptım rom harika fakat ne yalan soyleyeyim motoblurun hesaplara ulaşım kolaylıgı social netwrok ve diğer servisleri daha cok hosuma gıtmişti .şimdi 4.7 b uptade ile motoblur uptadi yapacam bakalım ne olacak .bu arada cm7 prebeta nasıl ?

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Prebeta4 'deyim hala, memnunum. Yeni sürümü Beta olanı çıktı sanırım onu es geçip bir sonraki çıkan sürüme geçerim. CM7 dümdüz ve sade bir android deneyimi sunuyor, haliyle daha hızlı. Boş ram 550mb'den aşağı düşmüyor, genelde 600-630mb arası dolaşıyor.

.
  8. sarke
        Like  

.

User deleted

Benim istediğim telefonda ne varsa özellik olarak kullanabilmek aslında stock gb blur herşeyi veriyor bana .Bu yüzden cm7 peksarmadı kamera yüzünden yenisinde mevcut ama kötü diyorlar.

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İhtiyaç meselesi, ben memnunum cm7.1 'den gün geçtikçe de hataları gideriliyor, eklemeler yapılıyor.

.
  10. sarke
        Like  

.

User deleted

home base de sunu farkettim task managere gittiğimde en fazla rami launcher kullanıyordu stock gb de ise launcher hiç ram götürmüyor buda pil ömrünü arttırıyor sanırım .sadece söylemek istedim

.
  11. zalman_1
        Like  

.

User deleted

Semseddin bey merhaba ben dün malum bu somu yükledim OLYFR_U4_5.91 FULL GINGERBREAD 2.3.4 ve bunu değiştirmek istiyorum bunun üzerine bu romu atsam herhangi bir tehlikesi varmı acaba?

Version #3 Mega Base 3.4: OC 4.5.91 DeBlurred - Faux's OC Kernel v0.2.0 (1.3 GHz) (Safe for International users)

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Version #3 Mega Base 3.4: OC 4.5.91 DeBlurred - Faux's OC Kernel v0.2.0 (1.3 GHz) (Safe for International users)

Bu rom'u yükleyebilirsiniz, sadece at&t mi yoksa international mı ona dikkat edin. AT&T cihazına AT&T uyumlu custom rom'lar kurmalısın.

.
  13. zalman_1
        Like  

.

User deleted

cevabınız için tşk ederim.dünden belli uğraştım herşeyi yaptım romu indirdim zipli halinde ama recovery modunda bir türlü atamıyorum romu acaba bunu nasıl geçerim nasıl o romu yüklerim?

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazına bu tarz cwm formatlı romlar yüklemek için önce bootloader unlock işlemini ardındanda yeni recovery flashlaman lazım. İlk postta gerekli anlatımlar mevcut.

.
  15. zalman_1
        Like  

.

User deleted

evet cihazımı unlock yaptım yeni recovery linki varmı acaba?

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19732 views
  Share  
.