ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. zalman_1
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun güle güle kullanın 2.3.4 var güncelleme olarak att versiyonu olarak telefonun arkasında att amblemidemi yok?

.
  2. napolyon07
        Like  

.

User deleted

Cok tessekurler hayir malesef telefonda hic bir operator armasi yok rastgele bi dukkandan alinmis guncelleme yepmak istedigimdede guncelleme yok diyor bu ingiltereden gelenlere amerikada satilan atrix romu yuklenebiliyor mu

.
  3. zalman_1
        Like  

.

User deleted

hımm sizdeki avrupa modeli olmalı.malesef att için olan romlar avrupa modeline olmaz.semseddin arkadaş size bilgi verecektir bu konuda.siz birşey yapmayın yazılım falan yüklemeye çalışmayın yani semseddin arkadaştan bilgi alana kadar

.
  4. napolyon07
        Like  

.

User deleted

ozaman Semseddin beyden yardim bekliyoruz . Yardim edebilirseniz cok sevinirim Semseddin bey

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Napolyon07,

Cihazın settings / About phone / System Version 'da yazan değeri paylaşırmısın ?

.
  6. napolyon07
        Like  

.

User deleted

Merhaba Semseddın Bey

Sistem versiyonda yazan Degerler / Versiyon.4.4.35.MB860.Retail.en.GB seklindedir. Bir sey yapilabilmesi mumkun mudur acaba?

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Aşağıdaki dosyayı indirin ve RSD Lite 5.6 ile flashlayın, cihazınız orjinal olarak 2.3.4 United Kingdom rom'una yükselecektir. RSD Lite nasıl kullanılır, nereden edilinir bilgisi Modding programları bölümünde üst konu olarak mevcut.

Blur_Version.45.31.0.MB860.Retail.en.GB

Kolay gelsin.

.
  8. napolyon07
        Like  

.

User deleted

Tesekkurler Semseddin Bey , ayrica ben bu romlar sayesinde atrixde ice cream sandwich kullanabilir myim ilerde? Atrixte mevcut imkanimiz var mi bunun icin?

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İnşallah, daha ortada birşey yok. İleride herşey belli olacaktır.

.
  10. napolyon07
        Like  

.

User deleted

cok Tesekkur ederim yardimlariniz icin Semseddin Bey

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Rica ederim, aklına takılan birşey olursa forum üzerinden sormaktan çekinme.

.
  12. napolyon07
        Like  

.

User deleted

Peki RSD Lite sürümünun 5.6 sini mi kullanayim? 2010 sonrasi teelfonlar icin en guncelini kullanin yazmissiniz. Yanlisim yok heralde degil mi?

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

5.6 kullanabilirsin.

.
  14. napolyon07
        Like  

.

User deleted

arkadaslar bu arada bugun rom atacakken farkettim orginal U.K 2.3.4 versiyonu yayimlanmis telefonuma rom atmama gerek kalmadi indirdim. Avrupa versiyonu atrix kullanan varsa bilgilendirmek isterim.
    Saygilar

.
  15. zalman_1
        Like  

.

User deleted

sinan hocam teni sürm çıkmış yüklersek sorun olurmu acaba?

http://forum.xda-developers.com/showthread...75#post22383575

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19732 views
  Share  
.