ATRIX 4G ORJİNAL ROM ARŞİVİ

Tüm ATRIX variantları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. acarcosku
        Like  

.

User deleted

Telefonunun bottloaderi açıksa yükleme yapmayın diye bir uyarı var. Fruit cake çıkana kadar beklemek gerekiyor. Şuanda deneyen olurmu bilmiyorum. ama telefonun att ise ve bootloaderi açmadıysan rsd lite ile flashlayabilirsin sorun olmaz.

.
  2. zalman_1
        Like  

.

User deleted

att ve bootladeri açık.link çalışmıyor zaten

.
  3. zalman_1
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben başarılı bir şekilde yükledim orjinal 2.3.6 sürümünü ve şu anda rootlu kullanıyorum ilk izlenim çok hızlı bu son sürüm xda da birisi söylemişti bataryasıda çok iyi gidiyormuş ki zaten o şahısta hızını beğenmiş tavsiye ederim :)

.
  4. overcast
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar,
    Türkiye'den alınma Atrix kullanıyorum. Stock roma döndüm ama batarya kullanımı çok kötü. Ayrıca kamera performansını da beğenmiyorum. Stock rom olarak kullanabileceğim türkçe destekli 2.3.6 rom varmı? Türkçe yoksa ingilizce de kabulümdür.

.
  5. Melfstorm
        Like  

.

User deleted

Linkini verebilcek varmı arkdaslar ?

.
  6. Ghaneli
        Like  

.

User deleted

Android version
    Android Gingerbread 2.3.6

Baseband version
    N_01.77.37P

Webtop version
    WT-1.2.0-110_OLY-6

Kernel version
    2.6.32.9

Build number
    4.5.141

bu rom bizim atrixlere yüklene bilirmi ??
    linkini bulamadım ??

.
  7. fosil
        Like  

.

User deleted

bende yükledim daha doğrusu telefon wifi üzerinden kendi güncelledi root unlock bootloadeer ne varsa hepsini yaptım.deneyez bakalım.

.
  8. fosil
        Like  

.

User deleted

2.3.6 gingerbread yükledim sonrada cvm ile arabic uae rom 2.3.4 yükledim şuan stabil. hiç bir sorun yok.

.
  9. kursat.ufuk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar biliyorsunuz BELL Canada 2.3.6 versiyonu çıktı.

Acaba biz de RSD Lite ile bu Rom'u yükleyebiliyor muyuz? Deneyen var mı? Örneğin yükleyebildik diyelim, 2.3.6'dan tekrar TR 2.3.4 Rom'a dönmek istersek sıkıntı çıkabilir mi, sürüm düşürmekten dolayı?

Kullanan olduysa ne gibi farklılıklar var onu da yazabilir misiniz acaba? Türkçe dil desteği mevcut mu? Şarjı nasıl gidiyor?

Edited by kursat.ufuk - 28/5/2012, 17:26

.
  10. mustea
        Like  

.

User deleted

ben kurdum kardeeş 4 dil var Türkçe yok maalesef daha stabil sürüm olmuş geçişler daha hızlı. ben beğendim. rsd ile yükledim. tekrar 2.3.4 türkçe orjinal rooma dönmeye korkuyorum :D
    tek eksik türkçe dil yok onun dışında çok daha iyi

.
  11. kursat.ufuk
        Like  

.

User deleted

Türkçe olmaması da dert değil. Performans artışı varsa geçeceğim ama şu brick olayı netleşsin. 2.3.6'dan 2.3.4'e geçiş yapabiliyor muyuz RSD ile, bilen biri cevaplasın lütfen.

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Dün 2.3.6 bell yazılımını, tr mb860'ıma flashladım. Ne brick nede başka bir sorun yok ;) At&t flashlamayın yeter.

.
  13. kursat.ufuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 28/5/2012, 18:58) 
    Dün 2.3.6 bell yazılımını, tr mb860'ıma flashladım. Ne brick nede başka bir sorun yok ;) At&t flashlamayın yeter.

Yani TR 2.3.4'e dönüş yapabildin mi sorunsuzca abi?

O zaman biz de deneyelim :)

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tr'ye donus yapmadim ama korkmadan yapabilirsiniz.

.
  15. kursat.ufuk
        Like  

.

User deleted

2.3.6'yı kurdum.

Galeri uygulaması biraz daha hızlanmış, zoom yaparken olan takılmalar biraz olsun düzeltilmiş. Ama hala bir Quickpic değil.
    Müzik uygulaması da biraz değiştirilmiş, bizdekinden daha güzel olmuş.

İlk başta gözüme çarpan bunlar. O kadar fazla Bloatware yüklemişler ki Rom'a, menüyü açtım şok geçirdim. Bell uygulamaları, gereksiz oyunlar vs. Hepsini Titanium Backup ile dondurdum. Benchmark sonuçlarına baktım, TR 2.3.4'ten daha düşük sonuçlar veriyor, Antutu Benchmark ve Quadrant ile test ettim bu arada.

Şarjı biraz hızlı tüketiyor gibi geldi bana, bir de hala şarj seviyesi atlama sorunu devam ediyor. (Telefon %15 seviyesindeydi, kapatıp açtım %­50 seviyesine yükseldi)

Açıkçası fazla kalmadım hemen 2.3.4'e dönüş yaptım. En baba ROM bizim ROM :)

.
145 replies since 22/5/2011, 23:18   19732 views
  Share  
.