Symbiosis X.2 Final by |DeN|

Yeni sym

« Older   Newer »

Share  
.
  1. profaksay
        Like  

.

User deleted

Unfortunately, neither any global changes I could make, corrected some of the scripts, edited and added some some software.

So:
    1) The priority of the phone can be changed in the program SysConfig, you can set any priority of 0, a standard for Zn5 overvalued, the default is 0. The changes take effect immediately after a reboot the settings are saved.
    1a . Just Skins corrected in firmware on this issue with a long dial-up, the idea would not, even with the standard priority phone.
    2) Updated zTextEditor
    3) Updated Multi Camera, Updated patches and corrected scripts.
    4) Added zLauncher by Ant-On, Menu -> Organizer -> zFile Manager (menu, signed as a «zFileManager» because it seems to me it is more logical ... launchers few other things do)
    6) Add Program zAudio by Ant-On, the submenu "Settings"
    5) add to the file / etc / resolv.conf - long as they asked me to do it, I do not remember why ... so let it be (it has rights RW)
    Changes in the final Symbiosis X.2 compared to beta.
    7) Backlight time Java applications are now the same as the backlight in the system settings the phone, thanks to Ant-On 'in for implementation and for help in adding to the firmware.
    8) Changed the file responsible for sound settings of the phone, the optimal settings are Komrad Art-1921 .
    9) Corrected EasyThemes, I think now everything is working well.
    10) Fixed minor bugs of beta version.
    11) The priority of the Phone made ​​standard (not to bow out of the norm) as it is to reduce the increase, described above.

- Special thanks for testing Komrad: Art-21 and outlaw1313

Links to download the firmware in the first post (in the header).

All from the 9th May
    Download Symbiosis X.2 06.2A
    T-MOBILE Symbiosis X.2 06.2B
    Dil paketi

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler Mehmet, Eski sürümlerdeki yavaşlık hala devam ediyor mu ?

Seni tekrar aramızda görmek güzel.

.
  3. profaksay
        Like  

.

User deleted

Evet az bir miktar hızlanma var. Telefonda benim şebeke gitme sorunu başladı Genpa'ya Darty aracılığıyla gnderiyorum yazılım yenileyip geri gnderiyorlar. E n sonunda gittim estim yağdım Kızılay'daki Genpa'ya; Motorola bunlara izin veriyormuş işlem için vs. Herhalde Moto Cem UZAN'dan yediği kazığı bizden çıkartmaya çalışıyor. Tüketici heyetine gitcem iade talebiyle. Kusura bakma da Şemseddin abi Moto gzl tel ama TR de hep mallık yapıyorlar. Benim USA'da ark var 1 yıl içinde bile iade alıyorlarmış orada napalım uğraşıyorum şu an.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Allah kolaylık versin kardeşim, sende haklısın. İnşallah sorunu çözerler.

.
  5. bilbar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (profaksay @ 15/6/2011, 10:43) 
    Evet az bir miktar hızlanma var. Telefonda benim şebeke gitme sorunu başladı Genpa'ya Darty aracılığıyla gnderiyorum yazılım yenileyip geri gnderiyorlar. E n sonunda gittim estim yağdım Kızılay'daki Genpa'ya; Motorola bunlara izin veriyormuş işlem için vs. Herhalde Moto Cem UZAN'dan yediği kazığı bizden çıkartmaya çalışıyor. Tüketici heyetine gitcem iade talebiyle. Kusura bakma da Şemseddin abi Moto gzl tel ama TR de hep mallık yapıyorlar. Benim USA'da ark var 1 yıl içinde bile iade alıyorlarmış orada napalım uğraşıyorum şu an.

hocam şebeke sorunu ne sıklıkla yapıyor
    benim de arasıra çekmesine ragmen ulaşılamıyor diyor

bende versem mi karar veremedim orjinal yazılımı yükleyecem birazdan belki düzelir...

.
  6. bilbar
        Like  

.

User deleted

hocam hata verdi

NoRSA boot.
    06.2A
    Err:A5,62,70,02,24

Battery OK
    OK to Program
    Connect USB
    Data Cable

çıkıyor nasıl düzeltebilirim

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

www.4shared.com/file/141897934/bea6c5ed/zn5_062a_NoRSA.html flashlamalısın, ardından bunun gibi mp'ler. ZN5 mod rehberinde temel bilgileri öğrenebilirsin.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=39468114

.
  8. bilbar
        Like  

.

User deleted

freedom ve x1 yüklemiştim sadece bunda sorun verdi...

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sorun çözüldü mü peki ?

.
  10. bilbar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 20/6/2011, 19:16) 
    Sorun çözüldü mü peki ?

yok hocam bi kaç kere denememe ragmen aynnı yazı çıkıyor
    bende orjinal yazılımı yükledim ama oda opera 6 da sıkıntı çıkarıyor yine en iyisi freedom ı tekrar yüklemek galiba
    saol yorumların için...

.
  11. cascade_128
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar, bende bu hatayı alıyorum:

NoRSA boot.
    06.2A
    Err:A5,62,70,02,24

bootloader doğru, mp doğru, hatta mp nin 10 haziran da güncel başka bir sürümü de yayınlanmış, onu bile denedim, ne yaptıysam aynı hatayı alıyorum. Orjinal mp ye dönüp tekrar denedim, rsd lite farklı sürüm denedim, bootloader ı bile orjinale çevirip tekrar norsa ya dönüp denedim nafile. Varmıdır yardımcı olabilecek, şimdiden teşekkürler...

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Symbiosis x.2 sürümü patched cg31 istiyor, hatanın sebebi bunu flashlamamış olmanız.

Patched CG31 for NoRSA 06.2A

.
  13. cascade_128
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 14/7/2011, 02:33) 
    Symbiosis x.2 sürümü patched cg31 istiyor, hatanın sebebi bunu flashlamamış olmanız.

Evet hocam çok haklısınız, çok teşekkür ediyorum, yabancı birkaç forumda bununla ilgili birşeyler okudum fakat, ingilizce çok iyi olmadığı için tam çözemedim, google trans. de çok yardımcı olamıyor her çeviride :D Allah'tan sizler varsınız ki, sorunumuzun çözülmesi çok üzün sürmüyor, hemen deneyip sonucu burdan paylaşıcam, tekrar teşekkürler...

.
  14. cascade_128
        Like  

.

User deleted

@Semseddin hocam tekrar teşekkür ediyorum, vermiş olduğun patchle mp yi kurmayı başardım. Mp yi denemek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum, hızı bana epey artmış gibi geldi, 200mb swapla da hızına hız katmış oluyosunuz, şahsen benim hoşuma gitti, şu anda en stabil mp bu olsa gerek. Teşekkürler herkese...

.
13 replies since 26/5/2011, 19:14   341 views
  Share  
.