Symbiosis x.2 yüklemeye çalışırken...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. masaldandusencocuk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar benim ZN5'te outlaw1313 mod hiç stabil çalışmadığı için birkaç gün orijinal firmware kullandıktan sonra Symbiosis X.2 yi denemeye karar verdim. Ancak yükleme bittikten sonra telefon kendini restart ederkene önce Symbiosis logosu çıkıyor ve sonra da şu hata iletisi :

NoRSA boot.
    06.2A
    Err:A5,62,70,02,24

Battery OK
    OK to Program
    Connect USB
    Data Cable

Telefona forumda sunulan "en hızlı orijinal rom" u yüklemeye çalıştım olmadı :( Sonrasında orijinal türkçe rom'u denemeye cesaret edemedim ya o da işe yaramazsa diye.
    bildiğim kadarıyla 06.2B için yazılmış firmware yüklenirse telefon hurdaya çıkıyor. Ama ben öyle bir hata yaptığımı sanmıyorum.
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selamlar, telefona yanlış mp'yi atmış olmalısın. Telefonunda NoRSA bootloader 06.2A var. Zn5 bölümündeki üst konu olan ZN5 ORJINAL TR yazılımını RSD lite ile yükle. Bataryanın dolu olmasına dikkat et. Orjinal yazılımdan sonra hangi mp istiyorsan onun kurulum adımlarına göre yüklemelisin.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Symbiosis x.2 sürümü patched cg31 istiyor, hatanın sebebi bunu flashlamamış olmanız.

Patched CG31 for NoRSA 06.2A

.
  4. masaldandusencocuk
        Like  

.

User deleted

Aylar sonra kutusunda duran ZN5 imi modlamak geldi içimden ve foruma şöyle bir göz atayım derken cevabını okudum Sinan. Teşekkür ederim sorun çözüldü ;)

.
3 replies since 31/5/2011, 13:45   134 views
  Share  
.