DEFY Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. y.alper
        Like  

.

User deleted

Ben bu romu Bravo ya yüklesem brick olurmu acaba:)))

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu rom'u bravo'ya yükleyemezsin. Ramdownloader'lar farklı, cihaz farklı herşey farklı.

.
  3. wrongdoer
        Like  

.

User deleted

Bu brick dediğiniz ne oluyor?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Çökmüş cihazlara brick deniliyor, brick = tuğla = çökmüş cihaz.

.
  5. wrongdoer
        Like  

.

User deleted

Kastım o değildi aslında :D telefonlar nasıl brick oluyor ve olduklarında bi düzeltme şansımız yokmu

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Pardon :D

Brick'in türüne göre değişir, softbrick ve harbrick diye ikiye ayrılır. Softbrick cihaza yeni yazılım yüklemekle düzeltilebilen cinsidir. Hardbrick için özel donanımlar ve özel yazılımlar gerekir. Kimi brick ebedi kimisi baki'dir. :D

.
  7. wrongdoer
        Like  

.

User deleted

Hmm.. peki bu brick ne yaparken meydana geliyo korunmamiz acisindan ne yapmamamiz gerekiyo nedense bu brick olayi ilgimi cekti :D

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Brick'ten korunmak için her bulduğun rom'u flashlamayacaksın, bilmediğin sistem dosyaları ile oynamamak lazım. Sticky rom varsa cihazında daha eski bir rom yüklememelisin. Bir sürü etken var, flashladıkça ve brick yaptıkça ne yapmaman gerektiğini daha iyi anlarsın kardeşim :D

Bir paylaşım yapılmış mesela, yükleyenlerin yorumlarına ve yazılım'ın birebir cihazımızla uyumluluğuna dikkat edelim. Son olarak Brick Phone diye nam salan ilk Cep telefonu Motorola DynaTAC 8000X ve mucidi Dr. Martin Cooper :)

first-wireless-phonemotorola-dynatac-8000x

.
  9. e-bravo
        Like  

.

User deleted

Ben şöyle birsey buldum bi incelerseniz Bravo için.
    mobile.downloadatoz.com/tutorial/1577,download-cyanogenmod-7-gingerbread-2-3-rom-to-flash-motorola-bravo-htc-dream-hero-evo-4g.html

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazl...toroladefy.aspx

Defy Turkcell ile satışa çıktı hayırlı olsun :thumb_yello.gif:

.
  11. speeddriver01
        Like  

.

User deleted

iyide nasıl yapacağız detaylı anlatırsanız çok iyi olur

.
  12. speeddriver01
        Like  

.

User deleted

tamamdır rom attık ama hattı takıyrom çalışıyor bi kaç saat sonra artık hat yok diyor acaba nedendir şemseddin hoca acaba romda bi sıkıntımı var sizin yüklediğiniz temiz bir rom varsa tavsiye ederseniz sevinirim kolay gelsin.

.
  13. ekrem
        Like  

.

User deleted

hangi romu yukledin speeddriver cyanogen mod 7.1 yukle takir takir calisir hic bir proplem olmaz.

.
  14. viceroy34
        Like  

.

User deleted

ben bu orjinal türkçe romu kuramıyorum, ne yapmam lazım T-Mobile US 2.1 den başka bişey yüklenmiyor market açılmıyorforce close hatası, ayrıca türkçe yok lütfen yardım

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CM7 'ye geç viceroy34, ekrem'in açtığı cm7 konusundan devam et, cihazın 2.3.7 ve türkçe olsun. Keyfine bak.

.
39 replies since 17/6/2011, 17:37   3237 views
  Share  
.