Motorola Xoom- Android 3.1 Yükleme Rehberi

(Motorola XOOM MZ601 içindir.)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. snbrk
        Like  

.

User deleted

advanced restore'ye gir. orada 2011- gibisinden bir şey çıkacak, ona bas, sonra img'leri göreceksin.

.
  2. shiftdel
        Like  

.

User deleted

Aynı işlemi hafıza kartına atarak yaptığımda ilgili dosyayı ve içindekileri görüyor.Cihaza atınca olmuyordu sanırım.
    Şimdi ise seçtiğimde md5 mismatch hatası veriyor.

.
  3. snbrk
        Like  

.

User deleted

ben cihaz hafızasına attım, ilginç. hocam md5'i düzenledikten sonra kaydedip nandroid backup'u attığınız yere attınız mı :huh:

.
  4. shiftdel
        Like  

.

User deleted

Evet hocam attım.
    dosya içeriği ise ;

boot.img data.img system.img

bu şekilde.Hatalımı düzenleme yaptım ?

.
  5. snbrk
        Like  

.

User deleted

peki dosyayı md5 uzantısıyla mı kaydettiniz yoksa text'le vs. mi ? nandroid.md5 olarak md5 dosyası şeklinde kaydettiyseniz, bir de bunu dener misiniz www.toshsoft.de/nandroid.md5 sağ tıklayıp kaydedin, dosya türünü text değil all files yapıp dosya adının sonuna .md5 ekleyin.

.
  6. shiftdel
        Like  

.

User deleted

md5 olarak kaydetmiştim.yeni verdiğinizde düzenleme yapayımmı yoksa direk kullanayımmı ?

.
  7. snbrk
        Like  

.

User deleted

düzenleme yap, fakat düzenlemeyi kaydederken all files'i seçip md5 olarak kaydet.

.
  8. shiftdel
        Like  

.

User deleted

Yeni verdiğinizlede sonuç alamadım.Tahminim düzenleme konusunda hata yaptığım yönünde.
    Düzenlenmiş şeklini alabilirmiyim sizden ?

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam bir de düzenlenmeden, ilk olarak anlatımda verdiğimi eklemeyi deneyebilir misiniz?

.
  10. shiftdel
        Like  

.

User deleted

İlk verdiğiniz dosyayı düzenlemeden kullandım ve sorunsuz çalıştı teşekkürler.Şuanda tek sorunum turkcell i çekiyo gösteriyo fakat ineternete bağlanmıyor.Sorun hakkında fikriniz varmı?

.
  11. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam sağ altta ! işareti çıkıyor mu üçgenin içinde. ona tıklayın ve bağlanamıyor yazısına tıklayın. sonra o arama vs yapacak. biraz sürebilir. sonuçlar çıkınca turkcell'i seçmeyi dener misiniz?

.
  12. shiftdel
        Like  

.

User deleted

! işareti yok hocam.Turkcell yazıyor , full çekiyor. Fakat internet bağlantısı yok.

.
  13. snbrk
        Like  

.

User deleted

ayarlar>kablosuz>mobil ağlar>ağ operatörü seç ve oradan taramasını sağla. çıkan seçeneklerden tr turkcell seç.

.
  14. shiftdel
        Like  

.

User deleted

hepsini denedim , hatta fabrika ayarlarına geri döndüm sorun düzelmedi.Benimle aynı sorunu yaşayanlar için ek bilgi vereyim ;
    APN ayarlarını manuel olarak yaparsanız sorun düzeliyor.

Teşekkür ederim tekrar.

.
  15. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam lafı ağzımdan aldınız, eğer taramayla çıkıyorsa apn ayarlamak gerekecektir :) bu arada nasıl 3.1, widgetları boyutlandırmak harika bir şey.

.
104 replies since 12/7/2011, 09:22   3414 views
  Share  
.