Motorola Xoom- Android 3.1 Yükleme Rehberi

(Motorola XOOM MZ601 içindir.)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caglet
        Like  

.

User deleted

klasorlerın en sonuncusu derken ne kast ediyosunuz hocam anlıyamıyorum bı turlu ya :S

.
  2. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam, size micro sd kartta klasorler olusturun dedim, olusturdugunuz en son klasorun icine atin :S

.
  3. caglet
        Like  

.

User deleted

tamam hocam sonra o sd kartı tablete mi takıcam zira diğer tüm işlemleri bitirdim ilk mesajda yazan

.
  4. snbrk
        Like  

.

User deleted

evet.

.
  5. caglet
        Like  

.

User deleted

hocam yaptım işlemleri ama bi yandanda korkuyorum doğru mu yaptım yanlıs bısey mı yaptım dıye yanlıs yaptıysam donusu var demi cihaz çöp olmaz demi...

.
  6. snbrk
        Like  

.

User deleted

hayir, cop olma sansi yok :) mumkun degil o is.

.
  7. caglet
        Like  

.

User deleted

şimdi ayarlardan tablet hakkında dedim system'e baktım sürüm için 3.0.1 yazıyor hayla 3.1 olmadı

.
  8. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam micro sd karta koydunuz, karti da taktiniz xoom'a islemlere devam etsenize, daha bir ton is var. recovery i de flashladiniz sanirim, onu da yapmadiysaniz ohoo, anlatimi okuyun.

.
  9. caglet
        Like  

.

User deleted

ya hocam ben şu sd karta klasor acma işini kavrayamadım gecenın bu saati heralde devreler yandı.. şimdi bütün bu ıslemlerı geri alabilir miyim yarın tekrardan yapsam ??

.
  10. snbrk
        Like  

.

User deleted

hocam sd karta klasor acamadiysaniz, recovery i de flashladiysaniz oldugu gibi birakin. yarin devam edebilirsiniz. benim de ucaga binmem gerekiyor, iyi geceler :)

.
  11. caglet
        Like  

.

User deleted

tamam hocam hd carta duzgun acmısım ama kartı taktıktan sonra recovery işlemleri yapıcakmısız orada dıyor ya vol up-down tusları ıle imgleri yukluyoz.. falan onu sd cart takıp yapmalıymısız :D ben sd kartı hıc kullanmadım.. neyse bidaha yapıyım bari

.
  12. snbrk
        Like  

.

User deleted

iyi günler hocam ben uçağa biniyorum :) yarın görüşmek dileğiyle.
    not: fazla giremem, en fazla 30 dk ya da 1 sa girebilirim.

.
  13. caglet
        Like  

.

User deleted

tamam hocam.. ii tatiller tam zamanında gittin ha :D:D

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

hocam hatamı anladım düzelttim kendimce hocanında yardımıyla ama şimdide o imgleri yukelrken MD5 MD5 yazıyo kendimce dediki md5 hatası alıyorsun nasıl düzeltecez

.
  15. Robot444
        Like  

.

User deleted

Usb mouse gormuyor. MZ601. Yardim ederseiz com makbule gecer. Tesekkur ederim.

.
104 replies since 12/7/2011, 09:22   3414 views
  Share  
.