MOTOROLA XOOM TÜM ORJİNAL ROMLAR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 20/4/2012, 11:40) 
    Şemseddin bey bu SBF rom dosyaları içinde 604 olanın hangisini indirmeliyim. Cihazım usa dan gelen xoom wi-fi. teşekkürler.

Doğan Beyin verdiği dosyayı yükleyip tableti düzellttik. Ama sizin verdiğiniz linkte 3 tane farklı boyutta sbs rom 604 var.

Şimdi root lu cihaz, woodoo OTA rootkeeper la root - unroot yapiyorum. Şunu sorabilirmiyim. Bu programla unroot yaptigimda guncelleme - update otomatik olarak ( varsa tabiki) yaparmi acaba. Mesela 4.0.5 cikktiginda...

Merhaba bahasporel ,

Cihazını unroot yaparsan güncellemeleri yükleyebilirsin.Sadece 4.0.4 güncellemesinde sorun oldu , o sorunun çözümünüde linkte paylaştım ,

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49499297&st=60

Cihazın için en güncel rom Usa Mz604 romudur.Hiçbir motorola cihazın almadığı ICS güncellemesi bu romda mevcuttur ve yeni çıkan ilk güncellemeler bu roma çıkar :thumb_yello.gif:

.
  2. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Motorola XoomWiFiEdition – TutorialtoinstallJellybean4.1.1Firmware
    Arkadaşlar üstteki dosyayı ( EOS XOOM

JB 4.1.1 Wingray MZ604 ) indirdim ama install etmeye cesaret edemedim. Hata yapmaktan çekiniyorum. Yardımcı olurmusunuz
    http://androidadvices.com/motorola-xoom-wi...411-firmware/2/

Edited by bahasporel - 15/7/2012, 20:13

.
  3. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Cesaret ettim artık ve yükledim JB 4.1.1 Wingray MZ604 ü, güzelmiş, Bir süre kullanalım bakalım nasılmış:)

.
  4. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar JB 4.1.1 wingray MZ 604 ü yükledik tabletimize; gayette iyi , ama flash player ı kabul etmiyor. Ne yapabilirim yardımcı olan olurmu acaba? :) apk dosyasını bulabilirmiyim ?

.
  5. serseri26
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Build HRI39 117 MB MZ600 Özellikleri için tıklayınız İndirmek için tıkla
    Build HRI66 121 MB MZ600 Özellikleri için tıklayınız İndirmek için tıkla

Cihazım açılıp tekrardan 10 saniye sonra kapanıyor.Bu dosyaları hangi program ile nasıl cihazıma atabilirim.Hiçbir açıklama bulamadım.Bu inen dosyanın uzantısı img

.
  6. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 19/7/2012, 17:06) 
    Merhaba arkadaşlar JB 4.1.1 wingray MZ 604 ü yükledik tabletimize; gayette iyi , ama flash player ı kabul etmiyor. Ne yapabilirim yardımcı olan olurmu acaba? :) apk dosyasını bulabilirmiyim ?

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51811762

.
  7. serseri26
        Like  

.

User deleted

Sayın Mod bizede yardımcı olabilirmisin?

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

Build HRI66 dosyasını indirin.
    Fastboot ile flashlayacaksınız. Forumda konular mevcut.

.
  9. snbrk
        Like  

.

User deleted

16.02.2012 Güncelleme: MotoDev'den kalktığı (?) için linkler mediafire haliyle verilmiştir. MotoDev kullanıcı bilgileri gerekmemektedir.

.
23 replies since 15/7/2011, 20:21   8085 views
  Share  
.