Motorola Xoom S.S.S

-Sık Sorulan Sorular-

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cenkcezaa
        Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.Mz601 kullanıcısıyım tabletimi uzun süredir 3.2 ye geçirme planları yapıyordum uzun süre araştırdım ve bugün 3.2 kurmaya kararlıydım fakat tam unlock işlemi yaparken tablet restart sırasında usb bağlantısı gitti ve komut veremedim error hatasıyla karşı karşıya kaldım ne denediysem açılmadı.Fastboot ekranı filan sorunsuz açılıyor hatta bilgisayarda xoomu görüyor ama komut vermeye çalıştığımda ''sending 'boot' <8192 KB<... FAILED <command write failed <too many link>>finished. total tima:0.001s'' Bu hayatı veriyor.Tableti volume tuşlarını up dows aynı anda basarak fastboota aldım nafile hani birde recover mi ne vardı ya 3 lü menü ordan fastboota alıyorum yine aynı tüm driverler kurulu defalarca kurdum sdk managerde kurulu ne yapmam gerekiyor ? Forumu araştırdım ''https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47305479'' konusundaki denilenleri yaptım yani sdk_tools u indirdim içine mz601 turkey rootunu attım ama işte dediğim gibi hata veriyor arkadaşlar eminim diğer arkadaşlara yardım ettiğiniz gibi banada edeceksinizdir ve sorunum çözülecektir bundan şüphem yok şuan wista kullanıyorum şimdi bi w7 kurcam onda denicem ama siz yinede yorumlarınızı esirgemeyin eğer sorunu çözebilirsem yazarım şimdiden teşekkürler.(Arkadaşlar w7 kurdum fakat hala aynı değişen birşey yok)

.
41 replies since 16/7/2011, 19:26   5086 views
  Share  
.