Motorola Xoom S.S.S

-Sık Sorulan Sorular-

« Older   Newer »

Share  
.
  1. caprice
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 21/4/2012, 08:15) 
    QUOTE (caprice @ 20/4/2012, 18:17) 
    Arkadaşlar xooma custom rom yüklemesi yapıyorum ilk gün herşey normal sonra 1 -2 program yüklüyorum cihaz çok kasıntı yapıyor herhangi bir programa ve ya bir şeye dokunduğumda tepkime bekleyerek geliyor orjinal rom böyle değil, özellikle programlardan mı kaynaklanıyor diye denedim farketmiyor ?

Kullandığın romda sorun olabilir abi , ics tam anlamıyla tüm xoom cihazlara çıksa çok daha iyi halde romlar gelecektir.

Linkteki romu kullanıyorum kaç sefer yüklediysem bişey değişmedi

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459641

.
  2. ssetbas
        Like  

.

User deleted

Hocam çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık ben de Motorola xoom wifi var bende cepten adhoc olayını yaparak interneten bağlanamıyordum telefonun wifi paylaşımını görmüyordu kilit olayını kaldırdım sonra adhoc wifi için yanlış bir zip yükledim recovery den wifi tamamen kapandı. on off düğmesi etkin değil. Kafam bozuldu yine recoveryden format system yaptım. şimdi sadece recovery'ye girebiliyorum açılmıyor :). senin talimatlarını uygulayarak yeniden yükleme yapıcam sıfırdan. sonrasında wifi olayını nasıl çözebilirim

.
  3. ssetbas
        Like  

.

User deleted

fastboot flash boot boot.img

komutunu girince

error cannot load boot
    '#46' iç yada dış komut ...

diye bir hata alıyorum

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ssetbas @ 30/4/2012, 01:14) 
    fastboot flash boot boot.img

komutunu girince

error cannot load boot
    '#46' iç yada dış komut ...

diye bir hata alıyorum

Komutları ve yapılması gerekenleri tam anlamıyla yaptığınız takdirde bir sorun çıkmaz.Komutlarla cihazınıza rom yükleyemiyorsanız sbf.formatındaki romları yükleyebilirsiniz ,

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=46746281

.
  5. ssetbas
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ssetbas @ 29/4/2012, 19:54) 
    Hocam çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık ben de Motorola xoom wifi var bende cepten adhoc olayını yaparak interneten bağlanamıyordum telefonun wifi paylaşımını görmüyordu kilit olayını kaldırdım sonra adhoc wifi için yanlış bir zip yükledim recovery den wifi tamamen kapandı. on off düğmesi etkin değil. Kafam bozuldu yine recoveryden format system yaptım. şimdi sadece recovery'ye girebiliyorum açılmıyor :). senin talimatlarını uygulayarak yeniden yükleme yapıcam sıfırdan. sonrasında wifi olayını nasıl çözebilirim

androidi yeniden yüklemeyi başardım adhoc wifi olayı hakkında bilginiz var mı?

.
  6. kartalkaya19
        Like  

.

User deleted

Merhaba

snbrk Sinan bey ; Soru cevap olayı çok güzel olmuş.Emeğinize sağlık.Yeni konular yeni soru cevaplar ile,xoom hakkında bilgi vermeye devam edebilirmisiniz?

Tekrar teşekkürler

.
  7. snbrk
        Like  

.

User deleted

Şuanda yenisini hazırlıyorum ama yapmışken tam olsun istiyorum, bir süre içinde hazır olur güncellerim :rolleyes:

Edited by snbrk - 29/9/2012, 12:42

.
  8. Lejinda
        Like  

.

User deleted

hocam benim tabletim kapalıyken pc ye bağlanamıyor bu yüzden yükleyemedim. ama yazılım hatası yazıları çıkıyor bunu nasıl çözebilirim.

.
  9. pcci
        Like  

.

User deleted

MERHABA. Telekomun verdiği xoom full brick oldu. fastboot flash boot boot.img komutunu yazınca waiting for device yazısında kalıyor. Motorola'nın driver'ını yükledim sonuç aynı. Ne yapmam lazım? SAYGILAR

.
  10. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhaba, Umarım sorunuma yardımcı olacak biri olur. VZW_MZ604_signed_JZO54K.combo.sbf ile motorola xoom u RSD Lite ile fabrika ayarlarına döndük. Daha önce de yapmıştım. Ancak açmadığında xooter ile unlock yasptığımda açılmıştı. Şimdi xooter programım yok, bulamadım da. Lütfen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

.
  11. bahasporel
        Like  

.

User deleted

xooter programını buldum. Unlock yapınca tablet açıldı. 4.1.2 ile, ancak root olmuyor. 4.1.2 denmidir acaba. Teşekkürler

.
  12. desparoux
        Like  

.

User deleted

SELAM USTAD BEN YANLISLIKLA fastboot oem lock yaptim en alttan basladim hiç belirtmemissin orda yukardan asagi dıgru gidecez diye simdi fastboot a giriyorum su yaziyor Failed to boot LNX 0x0004
    starting rsd mode 0
    onewire : charger is not connected or battery is not being charged...
    battery charge level : 59%

Ne yapacam bi yol göster lütfen

.
41 replies since 16/7/2011, 19:26   5086 views
  Share  
.