[ROM] FROYO 2.2.2

stock froyo fruitcake

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ßLTTÀLÁS
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar xda dekiler froyonun fruitcakini yapmış hemen deniyorum

buyrun link

çalışmayan

www.atrix.zombidev.info/Fruitcake-2.2.2-froyo-atrix-kyler084.zip

çalışan

http://atrix.zombidev.info/signed_froyo_atrix_kyler084.zip

ben yine ikisini de vereyim dedim

Edited by ßLTTÀLÁS - 7/8/2012, 21:46

.
  2. foz54
        Like  

.

User deleted

kardeşim bu mesaji gören de en son android sürümü froyo zanneder :D gingerbread varken hangi akla uyup froyo için uğraşıyolar anlamadım doğrusu :D

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

Aynen yaw :D Gb varken Fr ile uğraşıyorlar, bunlarla uğraşcaklarına ICS için driver sorununu çözmeye çalışsınlar :D

.
  4. adige_cenk
        Like  

.

User deleted

Adamlar bakti ics nin cikacagi yok... Nostalji yapalim demisler kizmamak lazm:) Telefondan skildim daha cikmadi su ics!

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Atrix'i froyo ile kullananlara nostalji olur :) Teşekkürler bulut.

.
  6. ßLTTÀLÁS
        Like  

.

User deleted

rom yüklenmiyormuş çalışan linki koydum

.
  7. foz54
        Like  

.

User deleted

indirmeyi deneyen varmı ki, bu konunun açılması bile gereksiz :D

hani pcde windows 7 yüklüdür, ama formatlayıp xp yükelrsin nostalji olur canavar gibi de çalışır az ram yer hiçbir sorunu olmaz ;)
    ama android böyle değil ki kardeşim 2.2 ile 2.3 arasındaki farkı ilk bakışta anlayamazsın bile android 1.5te kullandım ben (i7500) 1.5ten 4.0a kadar görsellik birbirine benzer ama performans-sistem donanım olarak hep hatalı olduğu için bi üst sürüm çıkmıştır ;)

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (foz54 @ 8/8/2012, 10:58) 
    indirmeyi deneyen varmı ki, bu konunun açılması bile gereksiz :D

hani pcde windows 7 yüklüdür, ama formatlayıp xp yükelrsin nostalji olur canavar gibi de çalışır az ram yer hiçbir sorunu olmaz ;)
    ama android böyle değil ki kardeşim 2.2 ile 2.3 arasındaki farkı ilk bakışta anlayamazsın bile android 1.5te kullandım ben (i7500) 1.5ten 4.0a kadar görsellik birbirine benzer ama performans-sistem donanım olarak hep hatalı olduğu için bi üst sürüm çıkmıştır ;)

Olsun en azından Bulut kardeşimizin bize konuyu açıp, paylaşmasıda güzel birşey.

.
  9. ßLTTÀLÁS
        Like  

.

User deleted

ben indirip kullandım önceden froyo kullanmıştım ama bu kadar yavaş değildi(galaxy ace'te) atrix te hiç kullanmadım bir kullanayayım dedim rezalet birşey çok yavaş arayüz berbat çok kötü ama denemek iyi oldu

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Froyo yazılımı Samsung giriş segmentteki telefonlarda hafif oluyor ondandır :D

.
9 replies since 7/8/2012, 11:02   300 views
  Share  
.