PHOTON 4G Orjinal ROM Arşivi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sakarya4054
        Like  

.

User deleted

mükemmel anlatımın için çok teşekkür ediyorum hocam. telefonum şu anda düzgün bir şekilde çalışıyor...

.
  2. iceboy91
        Like  

.

User deleted

Resmi sitesinin rom bölümünün linkini verebilirmisiniz acaba ?

.
  3. sakarya4054
        Like  

.

User deleted

arkadaslar telefon çektiği halde karşı taraf bir türlü bana ulaşamıyor. arayanlar neden telefouna cevap vermiyosun diye sitem ediyolar, ama telefonda en ufak bi hareket bile yok. acaba şebeke sorunundan mı kaynaklanıyo.SUN-198_7-CM yüklemiştim, acaba romla ilgili bir sııntı mı başka bir rom mu yükleyeyim?

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

(154_5)-1FF-sunfire-user-2.3.4-4.5.1A-1_SUN-154_5-CM-release-keys-signed-Sprint-US.sbf
    dosyasını ilk post'tan indirip flashlayın.Sonra OTA güncellemeyle verilen güncellemeye sahip olun.

.
  5. murti90
        Like  

.

User deleted

hocam ben xda forumdan yanlışlıkla "2.3.5_USC_19 sbf" dosyasını yükledim ve cihaz us cellular electrify romu oldu.geri dönemedim bir türlü.ve bu sbf dosyalarının hiçbiride işe yaramıyor.ne yapabilirim yardımcı olursanırz sevinirim.wifi ve 3g de çalışmıyor.

.
  6. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (border force @ 5/6/2012, 14:37) 
    (154_5)-1FF-sunfire-user-2.3.4-4.5.1A-1_SUN-154_5-CM-release-keys-signed-Sprint-US.sbf
    dosyasını ilk post'tan indirip flashlayın.Sonra OTA güncellemeyle verilen güncellemeye sahip olun.

Hocam merhabalar. Bu orjinal rom dosyalarını indirmeye çalışıyorum ancak linkler ölmüş. Elinizde varmıdır bu dosyalar. Acil yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

FileFactory (DNS gerektirir) 154_5 sbf.gz

.
21 replies since 16/8/2011, 23:01   1940 views
  Share  
.