Zn5 Foto çekme sorunu.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ErN
        Like  

.

User deleted

Zn5 im bugün garantiden geldi fakat şuan foto çekmiyor neden olabilir ? Video da herhangi bir problem yok. İçinde hafıza kartı mevcut değil.

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam eren,

Hatayı biraz açarmısın ? Kamera uygulamasını başlatınca ana menüye atıyorsa, fabrika ayarlarına sıfırla ve tüm verileri temizle (sil) yap.

.
  3. ErgN
        Like  

.

User deleted

Ben Eren, telefon bugün tekrar garantiden geldi. Telefon sıfır oldu ama hala foto çekmiyor. Garantiden alır almaz bunu belirttim tekrar teli almak istediLer vermedim. Yazılımsal olduğunu düşündüm. Orjinal fw attım ama hala aynı . Foto çekmiyor, video moduna aldığımda kayıt yapıyor ama.

.
  4. ErN
        Like  

.

User deleted

Telle başım dertde :) Ne yaptıysam olmadı, tekrar teleservice yolları gözüküyor. 1 ay daha telden ayrı geçecek...

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

ZN5'in kamera lens'i sert darbelerde yerinden oynayabiliyor, muhtemelen düşürmeden kaynaklı bir hatadır. Umarım cihazına en kısa sürede kavuşursun.

.
  6. ErN
        Like  

.

User deleted

Cihaz bendeyken hiç darbe almadı aslında. Tuş takımı için servise vermiştim geldiğinde kamera çalışmıyordu, tekrar gönderdim bu sefer kamerayı değiştirmişler ama yine çalışmıyordu :S Yine serviste. Mod olayına da tam yeni alışmıştım ki zevkini alamadan teL yine yok . Tşkler

.
5 replies since 8/9/2011, 13:49   125 views
  Share  
.