Kulaklık Tavsiyesi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fcandro @ 15/9/2011, 19:46) 
    Birde kullanışlı, ince bir kılıf tavsiyesi verebilecek olan var mı ?

Selam fcandro,

Piyasada birçok kılıf var. Bunlardan sadece ikisini denedim. Birde piyasada bulamayacağınız orjinal motorola soft touch arka kapağı denedim.

Silikon kılıf
    5430805165_23b7de72c5_o

Bu üründen memnun kalmadım, ele avuca gelmesi herşeyi güzel ama atrix'in kasası sol sağ kenarları metaldir ve fırınlanmış boya var üstünde. Bu tip silikon kılıflar takılı olduğunda metal terleme yapıyor, fırın boyaya zarar veriyor. Tavsiye edemeyeceğim.

File kılıf (hard mesh case)
    $(KGrHqIOKnME4+JEk(dHBOW6,L,lvQ~~60_3
    Bu ürün diğerlerine göre daha az koruma sağlasada kullanımı rahat ve belirli seviyede koruma sağlıyor. Fırın boyayada zararı yok, fiyatları uygun. Tasarımlarıda fena değil hani.

Orjinal Motorola atrix arka kapağı
    greendoor
    Bu da orjinal motorola atrix cardock kutusundan çıkan bir aksesuar, ayrı ayrı satılmıştı bir ara, kendime aldım bir adet. 2 ay kullandım ve bunda da malesef metal köşelerde terlemeden dolayı boyada zarar oluşuyor. Silikon kılıflar kadar çabuk zarar vermesede, uzun vadede olumsuz etkisi malesef var.

Bunlar dışında ATRIX 4G için birçok aksesuar seçeneği mevcut, aşağıdan ne var ne yoktur inceleyebilirsin.
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=atrix+...6.c0.m270.l1313

QUOTE (adnan18 @ 16/9/2011, 15:41) 
    QUOTE (Semseddin @ 16/9/2011, 14:36) 
    İhtiyacın olan ürün MotoCLIP S605. Atrix ile uyumlu ama denemekte fayda var. Yanlız bu ürün bluetooth dongle gibi düşün, cihaz'a bağlanıyor ve 3.5mm çıkışına ister kutusundan çıkan kulaklığı istersen başka kulaklık ile kullanıyorsun. Next > Rewind > Play/Pause herşeyi var üstünde. :)

(IMG:www.meoxo.com/wp-content/uploads/20...oth-Headset.jpg)

Çok sağol hocam valla şahane birşeye benziyor hemen araştırmalı bunu :) da anlamadığım bir nokta oldu bir daha okuyunca sizde ki Atrixten kulaklık çıktı mı?

AT&T ATRIX 4G(MB860) kutusundan kulaklık çıkmıyor. Avrupa ve Asya ve EMEA ülkelerinde satılan ATRIX (ME860) kutularından kulaklık çıkıyor. Bende XT720'nin kulaklığı vardı, avrupa atrix kutusundan çıkan kulaklık ile aynı. Müzik kalitesini sorma çünkü ben bir audiolog değilim, ayrıca daha kulaklığımın poşetini bile açmadım. :)

.
17 replies since 14/9/2011, 13:53   765 views
  Share  
.