CYANOGEN MOD 7 KURULUMU VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ekrem
        Like  

.

User deleted

zipten cikarmayacaksin.korkmana gerek yok birsey olmaz en fazla brick olur tekrar flaslarsin bric olacak durum yok zaten.tekrar zipli dosyayi hafiza kartina at gapps dosyasini da zipli bir sekilde hafiza kartina at ve recoveryden yukle.telefon recoveryden acilacak 2ndinit kurulu ise zaten.recovery modunda acilmazsa eger tekrar pili cikar tak. telefonu ac mavi led isigi yandigi anda ses kisma tusuna bas recovery modunda acilir ayni islemi yaparsin ok mi arkadadim.telefon arada kalmaz tekrar telefonu normal bot ile acmak icin boot secenegi var onu sec ve ardindan normali secersen telefon normal boot ile acilir

.
  2. ritwalk
        Like  

.

User deleted

kurdumda şimdi görev yöneticisini bulamadım bunu nasıl yapıcaz :s bide neleri siliym ben bundan 2ndinit busybox sysctl config gibi programlardan

.
  3. ekrem
        Like  

.

User deleted

kurduguna sevindim.Birsey silmene gerek yok 2ndinit herzaman lazim kalsin silme.kasilma sorunu kalmadi dimi nasil begendinmi cm7 yi anlat da kasilma sorunu yasayan arkadaslarda faydalansin cesaretlensinler.cm7 de gorev yoneticisi yok uygulamalar uygulamalari yonet calisan hizmetler burdan kapatabilirsin yada task killer gibi uygulamalar kullanabilirsin ama ben gerek gormuyorum.

aslinda belkide var bilemiyorum iki tane program var ingilizce oldugu icin bende cozemedim kurcalamak lazim biraz dev tools ve dsp maneger bunlari incelemek gerek biraz.

Edited by ekrem - 25/10/2011, 19:06

.
  4. ritwalk
        Like  

.

User deleted

Simdilik ii gibi telefondan yaziyorumda demin nette dolanirken hataverdi arama yapmaya calistim gene hata verdi kapadim actim duzeldi gib

.
  5. ekrem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ritwalk @ 25/10/2011, 19:13) 
    Simdilik ii gibi telefondan yaziyorumda demin nette dolanirken hataverdi arama yapmaya calistim gene hata verdi kapadim actim duzeldi gib

kurulumdan sonra wipe data factory reset ve wipe partition yapsaydin temiz bir kurulum olurdu simdi de yapabilirsin.telefonu kapatip acilirken mavi isik yandigi anda ses kisma tusuna basip recovery den yapmani oneririm eger yapmadiysan.yada kapama tusuna uzun bas reboot de ardindan recovery yi sec recovery modunda acilir telefon

Edited by ekrem - 25/10/2011, 20:01

.
  6. watchmen
        Like  

.

User deleted

Ekrem şu ara boş zamanım olmadığı için kuramadım, bu hafta sonu bir ara kurmayı düşünüyorum, son bir soru wifi ile ilgili problem yaşadın mı ?
    gözüne çarpan bir bug var mı ?
    teşekkürler

.
  7. ekrem
        Like  

.

User deleted

ben yurt disindayim biliyorsun usb modemim var sim kartini cikarip telefona takiyorum cepten kullaniyorum 20 gb kotam var wifi hattim yok :) tam aksine hotspot ile interneti telefondan paylasiyorum telefonu modem olarak kullaniyorum yani
    Ama komsumun biri sifresiz wireless kullaniyor senin icin denedim gayet guzel calisiyor bir problem yok wifi den otomatik baglaniyor aglarida sorunsuz goruyor icin rahat olsun.

Edited by ekrem - 28/10/2011, 01:21

.
  8. ritwalk
        Like  

.

User deleted

rom süperde dün açtığım donanımhaber videolarını bugün sadece sesini(oda baya kasarak) duyabiliyorum sorun nedir?

.
  9. ekrem
        Like  

.

User deleted

bilemiyorum bende oyle bir sorun yok.Baska bir video oynatici dene.bendede gallery uygulamasi ara sira hata veriyor
    onun yerine Quick diye bir program var onu kullaniyorum.

.
  10. alacakusagi
        Like  

.

User deleted

MERHABA arkadaslar

bu romu lensi yesil olan ve arkasinda blur yazan cihaza uygulayabilirmiyiz..benimkisinde 2.2.1yuklu var..bendeki rom ilebunu kiyaslayabilirmisiniz.. cunku bunda calismayan yok...yani 2.2.1 romda.. cm7.1 bendeki telefona kurabilirmiyım. sevgiler

.
  11. ekrem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (alacakusagi @ 22/11/2011, 21:47) 
    MERHABA arkadaslar

bu romu lensi yesil olan ve arkasinda blur yazan cihaza uygulayabilirmiyiz..benimkisinde 2.2.1yuklu var..bendeki rom ilebunu kiyaslayabilirmisiniz.. cunku bunda calismayan yok...yani 2.2.1 romda.. cm7.1 bendeki telefona kurabilirmiyım. sevgiler

Kurabilirsin yesil yada sari lens farketmez benim telefon da yesil lens

.
  12. motodefy
        Like  

.

User deleted

markette 2ndinit aratıyorum ama bulamadım

.
  13. watchmen
        Like  

.

User deleted

@motodefy
    Defy 2ndInit için : http://pedrodh.info/?p=82

.
  14. ErsinX
        Like  

.

User deleted

Gitti gidiyordan aldığım defy elime ulaştı MSN numarası L596QA25BK bu demekki Ocak 2011 üretimi ve sorunlu seriden. Cihaz Yeşil lensli. İçinde tekofaks garanti belgesi çıktı.

Cm 7.1 yükleyecem ama Bu earpiece problemi nedir tam olarak. Biri açıklayabilirmi acaba. Yükledikten sonra arıza çıkarsa orjinal roma dönmem mümkünmü. HTC Wildfire vardı daha önce cm 7 kullanıyordum çok memnundum ama dönüş yapma şansımız yoktu.

.
  15. wrongdoer
        Like  

.

User deleted

1. O resimdeki luncher nedir?
    Birde miui nasıl türkçeleştirilir bi fikriniz varmı ?

.
95 replies since 18/10/2011, 19:28   6807 views
  Share  
.