İşte Yeniden: X Phone

The X

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Dün ya da önceki gün mü paylaşmıştım, PhoneArena kaynaklı X Phone haberini? Heyecanlandırdım galiba sizi zaten ben de heyecanlanmıştım acaba Motorola gümbürdetecek mi bu sefer demiştim. Bugün önce güzel haberi vereyim, net bir fotoğrafımız var!

Nitekim üzülerek belirtiyorum işte tam burada anlattığımız özelliklerin neredeyse hepsinin yalan olduğunu. İnanılmaz derecede mutlu olmuştum o özelliklerle ancak bugün ise hayal kırıklığına uğradım.

Ve işte bir defa daha, gelelim meşhur The X'imize, PhoneArena'ya göre, Motorola'daki sağlam kaynaktan alınan bilgiler 5 inçlik Full HD bir ekranı işaret ediyor bu da 441 ppi piksel yoğunluğu demek. Ancak söylentilere göre Motorola bu 5 inçlik paneli korumada sıkıntı yaşabilir ve ekranı 4.7 inç Full HD'ye indirebilir.

Dün Tegra 4i'den bahsetmiştim, bugün ise hayal kırıklığı olan bir çift çekirdek Qualcomm'dan bahsediliyor ve 16 mpx kameraydı değil mi? o da muhtemelen 10 mpx olacak. Her ne kadar "Megapiksel Savaşı"nı kazanamamış gibi dursa da daha kaliteli resimleri vaad ediyor.

İşte geldiğimiz nokta. Aynı kaynaktan bir diğer nota göre de Motorola baskın operatörün 25.000 adet satmayı garanti etmeyeceği hiç bir yerde The X'i piyasaya sürmeyecek. Avustralya'daki Telstra sadece 15.000 adeti onaylayabilmiş bu da demek oluyor ki Avustralya Motorola X macerasının sonuna geldi.

fake

Kaynak @PhoneArena.com

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Haber siteleri dedikodular üzerinden haber yaptığı sürece spekülasyonlar devam eder. Benim için kameranın önemi yok ama bu sefer yarışmadan geri kalmayacak birşey ekleyeceklerini düşünüyorum. En önemli beklentim gerçek bir A15 işlemci olmalı, OMAP5 olabilir.

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Abi sızan özellikler neredeyse %­70 oranında falan doğru çıkıyor. En son kendi gördüğüm örnekleri, Xperia Z, Galaxy S IV, HTC One sırf bu yılda olan cihazlar, daha önceki yıllar da var. Umuyorum ki doğru değildir ama en fazla çift yerine dört çekirdek görürüz gibi geliyor.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Dual vs Quad core savaşına en güzel cevabı apple a6x ile verdi. Çekirdek sayısının önemi yok, dualcore işlemci iyi olduktan sonra benim için mühim değil.

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    O konuda haklısın abi ama Qualcomm'un ürün yelpazesini bildiğimiz için dedim he yeni bir işlemci çıkarsa durum değişir.

.
  6. oricalcus
        Like  

.

User deleted

Bence Motorola ve Tegra birbirlerine yakışıyorlar.Umarım Tegra 4'ü görürüz The X'de.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Resimdeki cihazda BIONIC çizgileri var.

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

Tegra 2'li atrix sonrası motorola birdaha tegra ile iş yapmaz düşüncesindeyim ama motorola artık eski motorola değil.

.
  9.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (Semseddin @ 12/3/2013, 23:11) 
    Resimdeki cihazda BIONIC çizgileri var.

Abi ben Xperia Z'nin alttan üstten basılmışını görüyorum Bionic çizgilerinin yanında. Bu camdan cihazlar da moda oldu Nexus 4, Optimus G, Xperia Z...

.
  10. damn2u
        Like  

.

User deleted

Bugün GSMArena tarafından çıkan haberde ki telefon için X Phone değildir deniyor. :dunno.gif:

www.gsmarena.com/unheralded_motorol...e-news-5690.php

.
9 replies since 12/3/2013, 20:39   120 views
  Share  
.