Yeni Razr XT910 Hakkındaki düşünceleriniz ?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 13/11/2011, 23:43) 
    İngiltere fiyatı, bugün londra'dan alsan 1350TL. Bu cihazları bize satan getiren adam kar koyuyor, dükkan kar koyuyor, pasaport kaydına 100TL veriliyor. Fiyat oluyor 1950TL, normaldir.

hayirli olsun sinancigim :)
    bas bas paralari leyla yapmissin :)
    yakisir...
    zaten ilk sen almasan sani yurumuzdi forumun :)
    darisi herkese :)

.
  2. El Fuego
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullan. Uğrar kurcalarım bu bebeği :)

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Türkçe dil için motorola resmi forumunda veryansın ettim. Takip etmek isteyenler aşağıdaki link'e bakabilir.

https://supportforums.motorola.com/message/507376#507376

.
  4. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Bende yazdım motoyaa

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İyi ettin, motorola supportforums 'da üyeliği olan diğer arkadaşlarımızda konuya yazarlarsa ufaktan bir lobi çalışması yapalım derim.

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 16/11/2011, 00:36) 
    İyi ettin, motorola supportforums 'da üyeliği olan diğer arkadaşlarımızda konuya yazarlarsa ufaktan bir lobi çalışması yapalım derim.

bir tane de ben kodum :)
    dilber hala gibi; "ben ortaya kodum, artik begenen alir"... :)

.
  7. e_cool
        Like  

.

User deleted

Sinan kardeşim cihazın resmen yanıyor..
    Güle güle kullanman dileği ile..

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sağolasın Erol, daha iyisi senin olsun inşallah.

Bu arada motorola supportforums bizim soruya oralı bile olmuyor, üye olup sizde birşeyler yazın lütfen. LOBİ yapalım.

.
  9. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

ingilizcemiz yokki nasıl yapabiliiz türkçe yazsak olurmu

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

O forumda ingilizce harici dil konuşulması hoş karşılanmıyor ama konuya Türkçe yazılmasının ayrı bir anlam katacağını düşünüyorum. Yaz gitsin özcankevser.

.
  11. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

birde ben yazayım bakalım.. bir elin nesi var iki elin sesi hesabı .

.
  12. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

motorola forum sitesinde kayıt olamıyorum.. burda kullandığım kullanıcı adımı kabul etmiyor... ing olarak. " Usernames must start with a letter. May use A-Z, 0-9, _, @, - (dash), and .(dot). No spaces " diyor.
    şifre olarak 10 haneli şifre giriyorum.. "Must be at least 6 characters."
    nasıl bişeydir anlayan beri gelsin .. :(

.
  13. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar sözümü kimse üstüne almasın ama ben bir atrix kullanıcısı olarak bu cihazın atrixin yanında aman aman öylesi abartılacak bir üstünlügünün oldugunu düşünmüyorım.
    iki cihazın teknik özeliklerini birebir karşılaştıracak değilim.iki cihazın çıkış tarihleri arasında nerden baksanız bir seneye yakın zaman farkı var.
    dolaysıyla biraz fark elbette var ama atrixcilerin ellerindeki cihazlarını hemen çıkarıp bu cihaza yönelmeri gerekmez.
    Bana göre atrixcilerin bundan sonraki cihazları 1.5GHz olmalı ve ekran hd olmalıki atrixin hakkını teslim etmiş olalım

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Haklısın özcan,

Tamamen katılıyorum sana. XT910, atrix üzerine belirgin bir upgrade sayılmaz ve Atrix kullanıcıları'nın Photon,Razr,Atrix2'ye yada şu anda piyasada bulunabilen diğer marka cihazlarında hiçbirisine upgrade gözüyle bakmaması gerekir. Atrix zamanının ötesinde bir cihazdı ve öylede kalacaktır ama XT910 daha iyi işte. Malzemesi,ekranı,işlemci,şekli ve dupont kevlar.

RAZR olunca ben dayanamadım aldım, eminim fiyatı biraz düşünce herkes yavaş yavaş RAZR'a geçecektir.

.
  15. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 18/11/2011, 23:33) 
    Haklısın özcan,

Tamamen katılıyorum sana. XT910, atrix üzerine belirgin bir upgrade sayılmaz ve Atrix kullanıcıları'nın Photon,Razr,Atrix2'ye yada şu anda piyasada bulunabilen diğer marka cihazlarında hiçbirisine upgrade gözüyle bakmaması gerekir. Atrix zamanının ötesinde bir cihazdı ve öylede kalacaktır ama XT910 daha iyi işte. Malzemesi,ekranı,işlemci,şekli ve dupont kevlar.

RAZR olunca ben dayanamadım aldım, eminim fiyatı biraz düşünce herkes yavaş yavaş RAZR'a geçecektir.

Semseddin sen de haklısın.. özcan arkadaşın dediği de doğru lakin, 1.5 Gz işlemcisi olan bir cihazı motorola ne zaman çıkarır o da belli değil. şu an için en geçerli upgrade parası olan için razr derim . upgrade meraklısı olanlar zaten cihazlarını yeniliyorlar.. bunun sonu yok. HD ekran 2.0 Ghz işlemci+ ddr3 ram ler gelecek. bunları beklemeye kalkarsak ömür yetmez.. bence durumu müsait olan bu pahalı hobiden olabildiğince zevk almalı.

.
102 replies since 6/11/2011, 23:14   10835 views
  Share  
.