Yeni Razr XT910 Hakkındaki düşünceleriniz ?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (harunyayd @ 22/2/2012, 23:37) 
    QUOTE (dogangoxel @ 21/2/2012, 18:51) 
    Şirket maillerinde (Exchange Email) Mail server adresi , Domain adı , Şirketiniz veya e-posta sağlayıcısı posta sunucusuna şifreli (SSL) bağlantı gerekip gerekmediğini bilmeniz gereklidir.

doğan xt720 de kurmuştum.sorunsuz çalışıyordu.bu bahsettiğin bilgileri biliyorum.gelen ve giden ayarı vs. acaba diyorum razr a özel veya android 2,3,6 ya özel bi durum mu var?

Razr özel bir ayar değil.Bu ayarlar genel android ayarlarıdır.

Motorola Phones Exchange/Corporate Email Support

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Motorola RAZR, çok yakında!

Video

Motorola Türkiye resmi facebook sayfasından alıntıdır.Motorola Razr çok yakında Türkiye'de satılmaya başlanacak.

.
  3. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaslar.
    Bugün itibari ile Motorola Razr telefonumu 1.5 metreden beton zemine düşürdüm.Gözlerimi kapattım gitti canım telefon dedim :D Belki inanmayacaksınız ama telefonda çizik bile oluşmadı.Taş gibi telefon.İstediginiz kadar uğraşsanızda ekranı çizemiyorsunuz.Arkadaş ortamında gaza gelip telefonun ekranına yemek bıçağıyla deneme yaptım hiç bişey olmadı.Havama hava kattım diyebilirim ^_^ :B):D
    İşte birkaç örnek

Video
    Bu RAZR MAXX ama ekranlar aynı
    Video
    Ekran su testi :)Bunu denemedim.
    Video

Gördüğünüz gibi verdiğiniz paranın hakkını kuruşuna kadar veren telefon.Almayan kalmasın:)

.
  4. zalman_1
        Like  

.

User deleted

Aslında bende almak istiyorum ama atrix deki gibi sanırım bundada wifi sorunu var :S atrix imi sattım şöyle telefon ile konuşurken normal 3g den 2g geçiyordu bu hiç hoşuma gitmiyordu internette dolaşırken yani aynı şey hep kopuyordu 3g den 2g ye geçiyordu ve dediğim gibi wifi sorunuda vardı.burdan kullanıcılara sormak istiyorum varmı bu razr modelindede böyle problemler?ve tam olarak bataryası kaç gün gidiyor?

.
  5. remy_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (zalman_1 @ 30/3/2012, 11:13) 
    Aslında bende almak istiyorum ama atrix deki gibi sanırım bundada wifi sorunu var :S atrix imi sattım şöyle telefon ile konuşurken normal 3g den 2g geçiyordu bu hiç hoşuma gitmiyordu internette dolaşırken yani aynı şey hep kopuyordu 3g den 2g ye geçiyordu ve dediğim gibi wifi sorunuda vardı.burdan kullanıcılara sormak istiyorum varmı bu razr modelindede böyle problemler?ve tam olarak bataryası kaç gün gidiyor?

arkadas ben ıphone da aynı sebeke sorununu yasadım. sebeke ayarlarından yanlızca 3g veya yanlızca 2g secınce duzelmişti. htc telefonumda da yanlızca 2g veya yanlızca hspda yapınca duzeliyordu. ama otomatik secince cile bulbulum cile

.
  6. harunyayd
        Like  

.

User deleted

QUOTE (zalman_1 @ 30/3/2012, 11:13) 

remy nin dediği gibi operatör aratırken 3g seçince bi sorun olmuyo.wi fi sorunu kısmen var diyebilirim.bi iphone gibi hemen bağlanmıyor ama bence de büyük bi sorun değil.devede kulak yani.alacaksan şiddetle tavsiye ederim.2 aydan fazladır kullanıyorum.türkçe romuda yükledim.uçuşun keyfini yaşıyorum.bataryaya gelince razr maxx almayacaksan hiçbir android telefon 1 günü geçmez.3g internet ve gps açık olduğu sürece yarım gün bile gitmez.gidiyor diyene inanma.ekran zaten devasa.her dokunuşun pilden yiyor.bunu unutma! bu telefonu kullanmak istiyorsan bataryayı sorun etmeyeceksin :)

.
  7. cancanim
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben yeni kayıt oldum ve xt910'u ve sizleri zor bela buldum. :). Ben öğretmenim ve telefonda aradığım şey HDMI girişi olması ve usb girişinin olması idi. Nedeni ise ben sunumlarımı laptop yerine projektore bağlayabileceğim bir telefon aracılığı ile yapmak istiyorum. Tablet demeyin bana çünkü ben çanta derdinden kurtarmak istiyorum kendimi. Sizler bu telefonu kullanan kişiler olarak bana yardımcı olursanız bende bu telefondan almak istiyorum.

HDMI girişi aracılığı ile çevirici kullanarak projektore bağlayabilir miyim ve ekranı yansıtabilir miyim.
    Telefonda power point ve bunun gibi offie programlarını açabilir miyim.
    Telefon 7 saat sunum yapmama müsade eder mi?
    Telefona uzaktan pointer (slayt geçiçi) bağlayabilir miyim.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

Motomodtr Atrix bölümünden Razr bölümüne terfi ettim :) Razr kullanıcılarına selamlar.

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cancanim @ 28/9/2012, 15:03) 
    Arkadaşlar ben yeni kayıt oldum ve xt910'u ve sizleri zor bela buldum. :). Ben öğretmenim ve telefonda aradığım şey HDMI girişi olması ve usb girişinin olması idi. Nedeni ise ben sunumlarımı laptop yerine projektore bağlayabileceğim bir telefon aracılığı ile yapmak istiyorum. Tablet demeyin bana çünkü ben çanta derdinden kurtarmak istiyorum kendimi. Sizler bu telefonu kullanan kişiler olarak bana yardımcı olursanız bende bu telefondan almak istiyorum.

HDMI girişi aracılığı ile çevirici kullanarak projektore bağlayabilir miyim ve ekranı yansıtabilir miyim.
    Telefonda power point ve bunun gibi offie programlarını açabilir miyim.
    Telefon 7 saat sunum yapmama müsade eder mi?
    Telefona uzaktan pointer (slayt geçiçi) bağlayabilir miyim.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, öncelikle foruma hoşgeldin. Yeni cihazın hayırlı olsun. Yazdıklarının hepsini yapabilirsin. Nasıl mı ?

Mini-hdmi > HDMI kablosu aracılığıyla hdmi girişi olan bir projeksiyona direk bağlarsın.
    Telefon içinde yüklü gelen Quickoffice ile ofis belgelerini açıp düzenleyebilirsin.
    şarj aletine bağlı olduğu sürece, evet.
    Bluetooth pointer ile olabilir, denemen lazım buna kesin birşey diyemem.

.
  10. bahti
        Like  

.

User deleted

herkese merhaba... forumda yeniyim :) bende razr almayı düşünüyorum. vatan bilgisayardaki fiyatı diğer sitelere göre baya düşük bunun nedeni ne olabilir? birde telefonun Türkçe video incelemesi varmı?

.
  11. stcurse
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahti @ 9/1/2013, 19:34) 
    herkese merhaba... forumda yeniyim :) bende razr almayı düşünüyorum. vatan bilgisayardaki fiyatı diğer sitelere göre baya düşük bunun nedeni ne olabilir? birde telefonun Türkçe video incelemesi varmı?

Yenilenmiş üründür :bash.gif:

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Önce cihazın madalyonu siyah yaptım, ardından ÇİN rom ve CDT sürümü 5'e yükselttim cihazı. Elimde EB40 batarya ve kapağı vardı. Kaç zamandır uğraşmıyordum ayrıca cihazın orjinalliği de bozulsun istemiyordum. Kayıt sorunu yüzünden 14 gün kapalı kalan cihazıma, pasaport bulup kaydını yaptırdım ama artık cihaza acımak yoktu. MAXX bataryasını denemek lazımdı tabii, dün başarıyla bitirdiğim RAZR > RAZR MAXX operasyonu Droid Razr MAXX kevlarlı çerçeve ile tamamlandı. Sonucu bende çok merak ediyorum %0'dan %100'e kadar uzun bir şarj veriyorum cihaza.

14 saat yerine 29 saat batarya ömrü alabilecekmiyim göreceğiz.

.
  13. ErgN
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun abi , razr bataryalarını seviyorum 2 yıllık kullandığım razr ile sıfırı arasında hiçbir fark yok.

Bu arada Düz razr eline aşdığın zaman ilk aklından geçen cihazı normal çevirmek olucak :)

.
102 replies since 6/11/2011, 23:14   10835 views
  Share  
.