ATRIX RADIO ROM'LAR

Mevcut tüm baseband sürümleri

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

AT&T MB860 sahipleri'nin 4.5.133 rom ve 77.36P radyo ile alacağı sonuç mükemmel. Şahsen bu kombo'dan memnunum. Forumda dün bakım çalışması vardı, bugün herşey yolunda. :)

.
  2. carpediem81
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 8/12/2011, 20:53) 
    AT&T MB860 sahipleri'nin 4.5.133 rom ve 77.36P radyo ile alacağı sonuç mükemmel. Şahsen bu kombo'dan memnunum. Forumda dün bakım çalışması vardı, bugün herşey yolunda. :)

4.5.133 rom hangisi hocam?CM 7.2 RC sürümü üzerine kurabilir miyiz? bu kombo nun linklerini verir misin.az önce radio romu indirmeyi denedim kırık

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@carpediem, 4.5.133 rom'un konusu forumda mevcut.

@ AT&T Atrix sahipleri,

N_01.77.37P şiddetle tavsiye ederim hepinize, wifi bağlantı süresi, edge/hsdpa geçisi ve gps kilitlenme ve duyarlılıkta belirgin iyileştirmeler var. Aşağıdaki zip dosyasını cwm recovery'den flashlayabilirsiniz. Flashlamadan önce wipe cache yapmayı ihmal etmeyin.

http://vsbrand.ru/atrix/N_01.77.37P_usa_att_12dec2011.zip

.
  4. oricalcus
        Like  

.

User deleted

Sinan Abi wipe cache derken sadece wipe cache partition mu yoksa hem wipe cache partition hem de wipe dalvik cache mi yapıcaz ?

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

sadece cache partition yeterli.

.
  6. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

Arkadaşın nokia 5800 ının full çektiği yerden HB den alınma atrixim 0-1 diş arası çekiyor. Cihazın "telefon hakkında" kısmında Ana Bant Sürümü olarak N_01.100.00R görünüyor. Sizce bu sebepten mi çekmiyordur?

Daha yeni aldım telefonu root ve bootunlock yapmam diyordum ama dün Root yaptım, 3. parti romları kurmama da sanki az kaldı gibi hissediyorum. İnsan full performans da istiyor canım :) Şeytan dürtüyor resmen.

ICS geldiğinde (gelirse tabi) bu olaya el atacaklarını bilsem hiç uğraşmayacağım idare edeceğim ama bilmiyorum. Bu da ilk pahalı telefonum elimde patlasın istemiyorum.

.
  7. Ghaneli
        Like  

.

User deleted

Beyler ben Türkiye'den alınma atrix ıme N_01.77.37P Yükleyeceğim.
    Sadece yukleyebilirmiyim yukleyemezmiyim ??

.
  8. suhatuna
        Like  

.

User deleted

ROM olayı nedır?
    BLUR un yerını mı laıyor bu ROMLAR?

.
  9. BeRKous
        Like  

.

User deleted

Selamlar..

Türkiye'den alınma Atrix için en stabil radio rom hangisi acaba?

.
  10. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (BeRKous @ 29/4/2012, 01:03) 
    Selamlar..

Aramıza hoşgeldin ,

Türkiye'de satılan cihazların içerisindeki yazılımdaki radio rom son sürüm ve güncel olanıdır.En stabil olanını kullanıyorsunuz yani :biggrin2.gif: N_01.100.00R

.
  11. BeRKous
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 29/4/2012, 07:30) 
    QUOTE (BeRKous @ 29/4/2012, 01:03) 
    Selamlar..

Aramıza hoşgeldin ,

Türkiye'de satılan cihazların içerisindeki yazılımdaki radio rom son sürüm ve güncel olanıdır.En stabil olanını kullanıyorsunuz yani :biggrin2.gif: N_01.100.00R

Hızlı yanıt için teşekkür ederim, hoşbuldum.. :)

Bir sorum daha olacak radio'lar kullanılan romlara göre farklı performanslar mı gösteriyor acaba?

Cihaz Türkiye'den alınma ve Nottachtrix'in son sürümünü kullanıyorum ve orada kullanılan radio rom N_01.77.30P bunun tam verimli olduğunu düşünmüyorum örneğin mesaj attıktan sonra iletim raporu gelmesine rağmen mesaj gitmiyor aynı şey karşı taraf için de geçerli iletim raporu alınmasına rağmen bende mesaj gözükmüyor..

Farklı rom kullanılsa da Türkiye'den alınma cihazlar için en stabil radio rom N_01.100.00R bu mudur acaba?

.
  12. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (BeRKous @ 30/4/2012, 10:29) 
    QUOTE (dogangoxel @ 29/4/2012, 07:30) 
    Aramıza hoşgeldin ,

Hızlı yanıt için teşekkür ederim, hoşbuldum.. :)

Bir sorum daha olacak radio'lar kullanılan romlara göre farklı performanslar mı gösteriyor acaba?

Cihaz Türkiye'den alınma ve Nottachtrix'in son sürümünü kullanıyorum ve orada kullanılan radio rom N_01.77.30P bunun tam verimli olduğunu düşünmüyorum örneğin mesaj attıktan sonra iletim raporu gelmesine rağmen mesaj gitmiyor aynı şey karşı taraf için de geçerli iletim raporu alınmasına rağmen bende mesaj gözükmüyor..

Farklı rom kullanılsa da Türkiye'den alınma cihazlar için en stabil radio rom N_01.100.00R bu mudur acaba?

Kullanılan romlara göre farklılıklar gösterir.Türkiye'deki cihazlar için en stabil olanı üzerinde gelen N_01.100.00R romudur.

.
  13. foz54
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar 36p den gayet memnundum fakat 37p yükledim.. şidmi wifi bağlantısı kopuyor, diğerinin çektiği yerde bu çekmiyor.
    yeniden 36pye dönmek istedim ama burdaki linkler ölmüş, xdadan buldum..
    buyrun 36p linki belki benim gibi sorun yaşayanlara yardımcı olur..

baseband-N_01.77.36P.zip (9.55 MB)

https://rapidshare.com/#!download|...C|0|0

.
  14. paxal
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dogangoxel @ 30/4/2012, 15:07) 
    Kullanılan romlara göre farklılıklar gösterir.Türkiye'deki cihazlar için en stabil olanı üzerinde gelen N_01.100.00R romudur.

Merhaba. Ben cm7 7.2.0 final sürümünü kullanıyorum rom olarak ama wifi çekim gücünden pek memnun değilim. 2 + 1 küçük bir evimiz var :) ve yan odadaki modemi 1 diş zor çekiyor. Şimdi bu 36p veya 37p radio romları yüklesem bir fark hisseder miyim? Bendeki sürümde N_01.100.00R şu anda. Yardımcı olursanız sevinirim.

.
  15. mustafapusti
        Like  

.

User deleted

Only_ATT_radio_N_01.97.00R.7z linklerin hiç biri çalışmıyor. yardımcı olurmusunuz. telefonum unlock kodunu bir çok kez denediğim için bloklandı sanırım.

.
45 replies since 11/11/2011, 22:17   11545 views
  Share  
.