%100 Türkçe & Orjinal 2.3.4 U.A.E 4.5.2A-74_OLE-26

Atrix Türkçe için olay budur

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazındaki recovery sürümü eski olabilir. Güncelle ve sağlama al işini. Zor birşey değil zaten. Cihazındaki mevcut rom'un üzerine kurulacak. Recovery'e girip nasıl ilk postta anlattıysam wipe data ve wipe cache yapıyorsun. Ardından install zip from sd kart deyip, rom dosyasını seç. İşlem tamamlanınca da telefonu yeniden başlat.

.
  2. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

anladım çok teşekkürler. suan olan romu silecek yanı hafızada kalmasın bosuna.
    sonrada kimse sormamıs mesela benm kullandığım romla artısı eksisi nedir calısmayan bir yeri oluyormu cihazın acaba?
    bende sorun yok sadece %100 türkce için yüklücem oyunlarda küçük oluyor bide.
    batarya durumuda nasıl acaba? ve weptop calısıyormu? vede acaba yüklediğim programlar vs silinecekmi romu yükleyince?

wipe data dedim yes dedim dolu sey var yes delete user data var dierleri no hep:S

Edited by gokhandeniz07 - 16/11/2011, 19:37

.
  3. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

yükledim sağolasın eline sağlık sorulara en sonki cvp alamadan yükledim meraktan dığer romla cok farklı orjınal hiç kullanmamıştım çünkü:)
    bakalım baska ne yuklemek lazım acaba buna söylersenız sevinirim.
    batarya göstergesini 1 er 1 er düsmesini nasıl saglayabilirim mesela?

.
  4. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Sinan abi delirdim kafayi yiycem 3 gundur girmedigim site arastirmadigim konu izlemedigim video kalmadi.recoveryi yukluyorum telefonun ekraninda beklenen tum yazilat cikiyo reboot yapiyorum.buraya kafar hersey normal gidiyo recoverye girdigim zaman bakiyorum recovery ayni 4 secenekli duruyo.benim cihazda bi problem var galiba.yokmu bunun caresi.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kardeşim madem yakınsın en iyisi yarın dükkana uğra halledelim.

Osmanağa mah, Serkasker cad. No 21, Çarşı İletişim.

.
  6. crazy_66
        Like  

.

User deleted

Tamam abi ugruycam

.
  7. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

ROMDA BANA göre sorunlar var hafif takılmalar oluyor gibi batarya 1 saattir kurcalıyorum kullanım sıfır gösteriyor vs. daha stabil olması için neler yapmam lazım anlamadım güzel dediniz ama önce kullandığım orange cok seri asla kasma hissi yaratmıyordu:S
    ve suan önceki root bundada geçerlimi acaba?

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu rom'un farkı kimseyi zorlamadan cihazı orjinal şekilde Türkçe kullandırmasıdır, stabilite açısından hiçbir sıkıntısını göremedim. Hafif takılmalar custom kernel kullanmayan tüm rom'larda mevcuttu zaten. Ekranı ağır widget'lar ile doldurmayın hem bataryadan hemde performanstan kazanırsınız.

Root için şu dosyayı recovery'den flashlayın. İlk post'a ekliyorum. Gene webtop için 2.sayfada webtop cwm'si var.

www.mediafire.com/?gc014342inogu01

.
  9. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

çok teşekkürler herşey için forumunuz süper bu kadar detaylı baska yer yok sağolun.

radıo rom lazımmıdır acaba sadece sinyal gücünü değiştiren birseymi ?

.
  10. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

oyunlar hala tam ekran değiller.pil göstergeside sorunlu bu nasıl orjınal rom:S:D benım telefondamı sorun var anlayamadım:S

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hangi oyunlar tam ekran değil, qHD çözünürlükte oyun mu yüklüyorsun da tam ekran olmuyor ? 480x800 çözünürlüklü cihazlar için yapılmış oyun yüklersen tam ekran olmaz. Pil göstergesi rom'dan rom'a geçerken bozulması normaldir. Recovery'e girip , advanced sekmesinden Clear battery stats yapın.

Hemen rom'a bi kabahat bulmayın.

.
  12. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

:) teşekkürler sinan abi ne bilelim biz sağolasın. birisi orjınal surumlerde her oyun tam ekran dıordu ondan böyle dedım uyumlu oyun bulmakda dert buna:) tekrardan teşekkürler :) bundan sonra bu forumun gelişmesi için buradayım hep :)

.
  13. apirola
        Like  

.

User deleted

mrb forumda yeniyim atrix imi bugün aldım 2 haftalık telefon :)
    bu romu kurmak istiyorum fakat soracaklarım var..
    telefonun bootloader unlocked olup olmadığını nasıl anlarım?açılırken sol üstte unlocked yazıyo ama?
    bir de h+ yazıyo sinyalin yanında öyleyken seviyo çok düşük.edge ile gayet iyi?nedir bu?
    about phone kısmına 4.5.91.mb... diye gidiyo system version da,bu romu yüklersem sorun olur mu?
    şimdiden teşekkürler :)

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba apirola,

Foruma hoşgeldin. Cihazı'nın bootloader'ı unlock edilmiş. Bu adımı geçiyorsun ve custom recovery 5 yüklüyorsun. Forumda konusu var. Ardından sd kartına rom dosyasını kopyalayıp flashlayacaksın. Son olarak daha iyi şebeke sinyal'i için radio rom'u da recovery'den flashlamalısın. Cihazı aldığın kişi bozuk radio rom yüklemiş, reelde 3g şebeke sinyali 5 diş olsa bile bozuk radio rom'da 3g bağlantı dişi 1'i geçmiyor.

.
  15. apirola
        Like  

.

User deleted

hızlı cevap için teşekkürler :) hoşbulduk.

diğer android telefonlardaki gibi install zip from sd card gibi bişey mi olacak?
    radio rom nedir bir de nerden bulacağım?
    kusura bakmayım ilk defa motorola kullanıyorum da :)

.
132 replies since 11/11/2011, 22:32   9440 views
  Share  
.