Atrix Batarya Kalibrasyon rehberi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. franky1988
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bataryas göstergem bir ileri bir geri zıplıyor bazen yüzde 77 ve yüzde 40 da takılı kalıyor orjınalı yuzde kac olursa olsun.Yeniden başlatınca normal seviyesini gösteriyor ama yarım saat sonra tekrar yuzde 77 ve ya 40 gösteriyor.Batarya kalibrasyonu yapsam düzelir mi ya da ne önerirsiniz ?

.
  2. hatipli
        Like  

.

User deleted

Selamun aleykum.ben yeni uye oldum.atrix i ekimde almistim.konularin cogunu okudum.mesaji atrixten atiyorum yazi pek turkce olmuyor kusura bakmayin. Soyle bir sorum vardi.bende TWRP yuklu . 13. Maddeyi nasil yapacagim .yardim ederseniz sevinirim.

.
  3. majestic211
        Like  

.

User deleted

hocam kalibrasyon için custom recovery ve root lu olmanız gerekir demişsiniz, daha onceden rom falan kurdum ancak custom recovery dedıgınız sey nedır, bootloader unlock yapmak mı yoksa cwm recovery yapmak mıdır nedir?

.
  4. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (majestic211 @ 6/11/2013, 21:24) 
    hocam kalibrasyon için custom recovery ve root lu olmanız gerekir demişsiniz, daha onceden rom falan kurdum ancak custom recovery dedıgınız sey nedır, bootloader unlock yapmak mı yoksa cwm recovery yapmak mıdır nedir?

custom recovery ancak bootloader kilid açıldıktan sonra kurulabilir.
    şiddetle tavsiye ederim, yoksa ne android'in ne de atrix tadı çıkar...

.
  5. iceboy91
        Like  

.

User deleted

15. Marketten Watchdog'u indirin ve Preferences > CPU thourshold 'u %20 'e , Include phone processes, Monitor phone processes, Display all phone process kutucuklarını işaretleyin. Şarj aletini sakın çıkarmayın!

Bu adımların faydası nedr ?

Ben hepsini yaptım,şimdi bu programı uninstall edersem ne olur ?

.
  6. yokol61
        Like  

.

User deleted

Selamun aleykum. Ben bu batarya kalibrasyon isini yukarda anlatildigi gibi yaptim sorunsuz bir sekilde tamamladim islemi. Telefonu reboot edip actigimda bataryam 4200 mv %100 olarak acildi ve kullanmaya basladim. Fakat soyle bir sorun var mesala batarya gostergesi %35 deyken bataryanin mv degeri 3800 civarlarinda oluyo. %15 deyken bile 3600 mv nin altina inmiyo. Ve %100 sarj olmuyo hala sarjim %76 dayken falan 4200 mv gosteriyo ve sarj isigi yanmiyo ordan oteyede saatlerce beklesem cok azar azar ilerliyo ondada sarj aletini cikar tak yapinca ilerliyo. Kullandigim rom superlite 4.1.2 v8. Yardimci olursaniz cok sevinirim.Kalibrasyon yapmama ragmen bataryamdan tam verim alamiyorum

.
80 replies since 30/11/2011, 22:35   20904 views
  Share  
.